اشتراک گذاری

تعمیر یخچال در منزل

تعمیر یخچال در منزل یک سرویس بسیار مفید و کاربردی است که کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند. از آنجا که یخچال ها حتی در ساده ترین و کوچکترین مدل ها هم حمل و نقل سختی دارند، ارائه خدمات تعمیر در محل برای آنها بسیار مفید است. از همین رو است که بر آن شده ایم به کمک تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و حرفه ای بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیر یخچال در منزل را به کاربران خود ارائه دهیم.

امروزه یخچال به عنوان یک کالای پر مصرف و ضروری در بین خانوار ها شناخته شده است. این دستگاه به دلیل اینکه مدام و همیشگی در حال کار کردن است، استهلاک شدیدی را ناخواسته متحمل می شود. از همین رو است که حتی شناخته شده ترین برند ها هم پس از مدتی نیاز به خدمات و سرویس های تعمیراتی و ترمیمی دارند. چه بهتر از اینکه با استفاده از سرویس تعمیر یخچال در منزل بدون نیاز به جابه جایی و حمل و نقل، دستگاه را سرویس و تعمیر کنیم.

تعمیر یخچال در محل

تعمیرات یخچال در تهران

مرکز تعمیر یخچال در تهران از معدود مراکز معتبر و استانداردی است که در زمینه تعمیر انواع و اقسام یخچال ها فعالیت دارد. این مرکز مجهز به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته است. از تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و ماهر کمک می گیرد و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در زمینه عیب یابی، ترمیم و تعمیر انواع یخچال ها ارائه می دهد. تنها مرکز معتبر تعمیرات یخچال در تهران همواره تلاش می کند در ارائه خدمات مختلف خود، هر سطحی از نیاز های کاربران را در نظر بگیرد و تامین کننده همه احتیاجات آنها باشد.

یخچال به دلیل استهلاک شدید و مدامی که می پذیرد، همواره نیازمند سرویس های دوره ای است. به همین دلیل مرکز تعمیر یخچال در تهران را راه اندازی کردیم تا همه هموطنان ساکن تهران از این پس در این حوزه با کمترین مشکلی روبه رو نباشند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای از جمله یخچال های پرطرفدار امروزی است . این مدل از یخچال در برندهای مختلف در بازار موجود است و با توجه به قیمت بالای آن ،  تعمیر یخچال ساید بای ساید  نیز اهمیت بیشتری می یابد. یخچال ساید بای ساید به معنی کنار در کنار است! این یخچال ها از یک یخچال و یک فریزر جداگانه و چسبیده به هم تشکیل شده اند.

یخچال های side by side نه تنها زیبایی خاصی داشتند و حس مدرنیته و لوکس را به محیط آشپزخانه می بخشیدند ، بلکه با اختصاص دادن دو بخش مجزا به یخچال و فریزر فضای بسیار وسیعی برای ذخیره و نگهداری موادغذایی داخل یخچال و فریزر را فراهم آورده اند. دیگر نیازی نیست برای دسترسی به مواد غذایی داخل یخچال و داخل فریزر ، درب هر دوبخش را باز کرد و کلی انرژی سرد و خنک را هدر داد . یخچال فریزر جالب دیگری که در بازار موجود است به نام یخچال فرنچ است که ترکیبی از یخچال ساید بای ساید و یخچال فریز پایین است.

تعمیر یخچال فریزر

یخچال فریزر یکی از وسایل جدایی ناپذیر هر آشپزخانه است. طرز کار یخچال فریزر کمی پیچیده است و در مطالب بعدی به طور مفصل به آن می پردازیم. در این جا می خواهیم خلاصه ای از عملکرد یخچال فریزر را بیان کنیم. یخچال از چهار قسمت مختلف تشکیل شده است. condenser  ( کندانسور )  Evaporator  ( اواپراتور ) Compressor  ( کمپرسور ) و Termostat  ( ترموستات )  . این چهار قسمت طی یک فرایند گاز فریون را خنک کرده و در لوله های یخچال به حرکت در می آورند.

بدین ترتیب این گاز ضمن جذب گرمای مواد غذایی و به کمک کمپرسور و کندانسور خنک می شود و به این چرخه باز می گردد.  در مورد چگونگی عملکرد کمپرسور، کنداسور و ترموستات می توانید دیگر مقالات سایت را مطالعه نمایید. کارشناسان تعمیر یخچال در مرکز سخت افزار ایران ضمن ارائه ی خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل و تعمیر یخچال در محل آماده ی پاسخگویی به تمامی پرسش های شما هستند.

تعمیر کمپرسور یخچال

تعمیر کمپرسور یخچال یک نمونه از خدمات و سرویس هایی است که واحد تعمیر یخچال در محل ارائه می دهد. کمپرسور از بخش های مکانیکی این دستگاه است. کمپرسور یخچال گاز مبرد فریون را داخل کانال های اوپراتور می گرداند و فشرده می کند. پیستون، میلنگ و سوپاپ ها مهمترین اجزای کمپرسور یخچال هستند.

اگر قسمت فریزر یخچال به خوبی یخ نمی بندد، اگر فریزر چکه چکه آب می دهد، اگر کمپرسور یخچال به طور مداوم کار می کند، ولی سرمایی در یخچال فریزر وجود ندارد، اگر سر و صدای یخچال زیاد شده است، اگر فضای داخلی یخچال گرم است و موارد اینچنینی، نشانه دهنده خرابی کمپرسور یخچال است. در این شرایط باید از یک مرکز معتبر برای تعمیر کمپرسور یخچال کمک بخواهیم.

تعمیر برد یخچال

تعمیر برد یخچال یک نمونه از خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر یخچال در منزل است که باید تحت شرایطی خاص انجام شود. شدت اختلال و آسیب برد تعیین می کند که باید تعمیر شود یا تعویض. تعمیر برد یخچال مهم است، زیرا برد در حکم مغز یخچال است و اجزایی نظیر کمپرسور و فن یخچال را کنترل می کند. کنترل همه چیز در سیستم یخچال بر عهده برد یخچال است.

کنترل قسمت هایی نظیر فن، کمپرسور، المنت، درب ها، یخساز ، سنسورها و … بر عهده برد است. برد الکترونیک جایگزین تایمر دیفراست شده است تا یخچال از انرژی کمتری برای اجرای فعالیت های خود استفاده کند. این وظایف به خوبی مشخص می کنند که تعمیر برد یخچال چه قدر مهم است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.