جستجو کردن
Close this search box.

تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تعمیر لوازم خانگی متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آن ها سرویس های تخصصی مرتبط با یک محصول به مراجعان ارائه می گردد. شایان ذکر است غالب سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان و تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لوازم خانگی به صورت سرویس در محل است.

مرکز تعمیر لوازم خانگی با تجهیز فضای خویش به پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر و حضور زبده ترین کارشناسان، این امکان را فراهم ساخته است تا دستگاه ها و لوازم خانگی معیوب، به بهترین شکل ممکن تعمیر شده و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز و مرتبط با این حیطه به هموطنان گرامی ارائه گردد. شایان ذکر است سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی، به دلیل اطمینان از سطح مهارت و خبرگی کارشناسان این مرکز، گارانتی و ضمانت گشته است.

بعلاوه سرویس های انجام شده بر روی دستگاه، تا رفع نهایی اشکالات پیش آمده و بازیابی کیفیت آن ادامه خواهد داشت و در نهایت، آنچه که صاحب دستگاه تحویل خواهد گرفت، محصولی تعمیر شده و بی عیب و‌ نقص است که کلیه اختلالات آن برطرف شده است.

خدمات مرکز تعمیرات لوازم خانگی

کاربران و صاحبان کلیه لوازم خانگی اعم از یخچال، یخچال فریزر، اسپلیت، مایکروفر، اجاق گاز، لباسشویی، تلویزیون و … می‌توانند با مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده خویش، با کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر لوازم خانگی تماس گرفته و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

خدمات ارائه شده در این مرکز، منحصر به دستگاهی خاص نیست و کلیه لوازم خانگی معمول و متداول را شامل می‌گردد. مرکز تعمیر لوازم خانگی متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها، تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقا و تعمیر یکی از لوازم خانگی به مراجعان محترم ارائه می گردد.

مراجعان به این مرکز، بسته به دستگاه معیوب و اشکال پیش آمده در آن، به یکی از پارت های تعمیرات لوازم خانگی راهنمایی شده و در آن سرویس های مورد نیاز را دریافت می کنند. بدیهی است در صورتی که ابعاد دستگاه خراب شده بالا بوده و امکان حمل و تحویل آن به مرکز سخت افزار ایران وجود نداشته باشد، کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و سرویس‌های مورد نیاز را بر روی دستگاه پیاده می سازند.

سرویس‌های تخصصی مرکز تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولرگازی یکی از خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی است که توسط تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان انجام می پذیرد. تعمیرات کولر گازی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از یک دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات کولر گازی هستند.

خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به نوع خاصی از کولرگازی نیست و تمامی مدلهای این برند اعم از کولرهای پرتابل یا قابل حمل، ایستاده، اسپلیت یا دو تکه، کولر گازی توکار و کولر گازی پنجره‌ای یا یک تکه را شامل می‌گردد. کاربران گرامی با مراجعه به نمایندگی تعمیرات کولرگازی می‌توانند ضمن بهره‌‌مندی از خدمات ارائه شده در حوزه تعمیر، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه خرید کولر گازی اتخاذ کنند.

تعمیرات اسپلیت

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه نظیر شارژ گاز اسپیلت، نصب و جابه‌جایی اسپلیت، تعمیر و تعویض برد اسپیلت، تعمیر و تعویض کمپرسور، نشت‌یابی و شارژ گاز اسپیلت، لوله‌کشی توکار، تعویض قطعات معیوب اسپیلت و مواردی از این دست است.

متقاضیان سرویس‌های مذکور می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در واحد تعمیرات اسپیلت تماس گرفته و درخواست خود، مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر و سرویس اسپیلت را ثبت نمایند.

شایان ذکر است کارشناسان تعمیرات اسپیلت این مرکز، در زمان حضور در محل، مجموعه ای از قطعات، لوله ها و لوازم جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت نیاز نسبت به تعویض و جایگزینی قطعه معیوب اقدام نمایند. این امر سبب گشته تا روند تعمیرات اسپیلت با سرعت بیشتری انجام پذیرد و تعمیرکار با یکبار حضور در محل امکان تعمیر و بهسازی دستگاه را داشته باشد.

تعمیرات جاروبرقی

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز تعمیرات لوازم خانگی، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر انواع جاروبرقی را دریافت نمایید. سرویس های ارائه شده در واحد تعمیر جاروبرقی انواع مختلف این دستگاه از جمله تعمیر جاروبرقی های خانگی، هتلی، تجاری، مکنده صنعتی و نیمه صنعتی را شامل می گردد.

برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان تعمیر جاروبرقی برطرف می‌گردد عبارت است از: روشن نشدن جاروبرقی، نامنظم کار کردن جاروبرقی، پریدن فیوز در هنگام روشن کردن جاروبرقی، مکش کم جاروبرقی، داشتن صدای ناهنجار، کار کردن با لرزش بالا و …. . در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به تعمیرگاه را ندارید می توانید از سرویس تعمیر در محل جاروبرقی استفاده نمایید.

تعمیرات جاروبرقی
تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال پ در این مرکز، توسط کارشناسان کاربلد و با استفاده از تجهیزات تخصصی این حوزه انجام پذیرد از این‌رو، نه تنها عیوب ایجاد شده در یخچال‌های مرتفع می گردد بلکه به دلیل اِعمال گردگیری ها، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه بازیابی می گردد.

برخی از شایع ترین اشکالات پیش آمده در انواع یخچال که توسط کارشناسان مرکز تعمیر لوازم خانگی مرتفع می‌گردند عبارت است از: صدای زیاد یخچال، یکسره کار کردن یخچال، خرابی، فاسد شدن یا پارگی لاستیکهای دور در یخچال، داغ کردن زیاد موتور یخچال، منجمد نشدن مواد غذایی در درون فریزر، برفک زدن یخچال، کار نکردن فن یخچال، روشن نشدن یخچال و … . تمامی خدمات تعمیر یخچال که توسط کارشناسان این مرکز ارائه می‌گردد مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیرات مایکروفر

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با لوازم خانگی که با حضور در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی قابل دریافت است، سرویس تعمیر مایکروفر است. اگر شما نیز از کاربران انواع مایکروفر هستید اما در طول روزهای اخیر متوجه اختلالاتی در عملکرد این دستگاه گشته‌اید می توانید با حضور در مرکز تعمیر مایکروفر و یا از طریق تماس با واحد پشتیبانی این مرکز، سرویس های مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

برخی از سرویس های ارائه شده در این مرکز عبارت است از: رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر، تعمیر میکروسوییچ در مایکروفر، رفع اشکالتت مرتبط با فیوز سرامیکی، رفع اشکالات مرتبط با فیوز حرارتی، رفع اشکالات مرتبط با مجموعه قفل در، تعمیر سینی گردان مایکروفر، تعمیر چفت درب مایکروفر، تعمیر فن مایکروفر، تعمیر مشکل جرقه زدن مایکروفر، تعمیر مشکل وجود صدا و نویز در مایکروفر و… .

تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی منحصر به سرویس و نوع خاصی از تلویزیون نیست و کلیه خدمات مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد.

تعمیر تخصصی گیرنده دیجیتال، تعمیر تخصصی پنل LCD – LED (بویژه پنل‌های آب خورده)، تعمیر تخصصی سینما خانواده، تعمیر تخصصی تلویزیون های PLASMA – LCD – LED – 3D – 4K، نصب و ارائه سرویس USB روی تمام سیستم های صوتی و آمپلی فایرها، تعمیر DVD HI FI COMPONENT SYSTEM، حمل و نقل دستگاه های معیوب شما به تعمیرگاه و بالعکس، تامین قطعات اورجینال تلویزیون‌های و … برخی دیگر از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلویزیون است.

کارشناسان ما در صورت ابتدایی بودن اشکال پیش آمده در دستگاه، راهنمای شما جهت تعمیر آن خواهند بود در غیراین صورت یعنی در صورت جدی بودن اشکال دستگاه، شما کاربران گرامی را جهت حمل و جابجایی آن به تعمیرگاه یا استفاده از سرویس تعمیر در محل تلویزیون راهنمایی خواهند کرد.

تعمیرات لباسشویی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را به هموطنان گرامی ارائه نماید. خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی منحصر به مدلی خاص از این دستگاه نیست و کلیه مدل های دوقلو، درب از جلو و … را شامل می گردد.

شایان ذکر است غالب سرویس های مرتبط با تعمیرات لباسشویی بصورت سرویس در محل ارائه می گردد زیرا ابعاد بالای این دستگاه امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را دشوار ساخته است. (مگر درشرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به تعمیرگاه وجود داشته باشد).

تعمیرات لباسشویی

تعمیرات ظرفشویی

برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی برطرف می‌گردد عبارت است از:

 • تعمیر و تعویض موتور شستشو
 • تعویض درب قفل ظرفشویی
 • تعویض هیتر ظرفشویی
 • تعویض و تعمیر پمپ تخلیه
 • تعویض واشر درب
 • تعویض بازوی اسپری
 • تعویض لاستیک درب ظرفشویی
 • تعمیر ماشین ظرفشویی که ظرف ها را تمیز نمی شوید
 • تعمیر محفظه مواد شوینده ماشین ظرفشویی
 • سرویس ماشین ظرفشویی و از بین بردن بوی بد آن
 • تعمیر ظرفشویی با مشکل روشن نشدن
 • تعمیر مشکل صدا و نویز ماشین ظرفشویی
 • تعمیر مشکل نشتی ظرفشویی
 • تعمیر ماشین ظرفشویی با مشکل خشک نکردن ظرف‌ها
 • تعمیر مشکل چفت نشدن و قفل نشدن در ماشین ظرفشویی
 • تعمیر ماشین ظرفشویی که آب تخلیه نمی کند
 • و… .

سوالات کاربران

هزینه تعمیرات لوازم خانگی چقدر است؟
 • هزینه تعمیرات به نوع دستگاه، مدل آن، مشکل دستگاه و قطعاتی که باید تعویض شوند، بستگی دارد.
 • قبل از شروع کار، از تعمیرکار بخواهید تا برآوردی از هزینه تعمیرات ارائه دهد.
آیا می‌توانیم خودمان لوازم خانگی را تعمیر کنیم؟
 • تعمیر برخی از لوازم خانگی ساده است و با مطالعه‌ی دفترچه راهنمای دستگاه و جستجو در اینترنت می‌توان آن را انجام داد.
 • اما تعمیر برخی از لوازم خانگی پیچیده است و نیاز به دانش و مهارت تخصصی دارد.
 • اگر در مهارت‌های فنی خود تردید دارید، بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.
4/5 (2 امتیاز)