جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ماژول Performance

ماژول Performance در گروه ماژول های بخش تحلیل عملکرد قرار می گیرند. این بخش گزارشات دوره ای را ارائه می دهد که عملکرد نسبی آن دروه را به اطلاع کاربر می رسانند. استفاده از ماژول پرفرمنس برای سفارشی سازی مرکز تماس ویپ نظارت های شما را راحت تر کرده و امکان تحلیل عملکردهای مجموعه را برای شما فراهم خواهد ساخت. این ماژول معدل نسبی تماس ورودی نسبت به معدل زمان پاسخگویی را به صورت دوره ای به شما گزارش می دهد. کارشناسان مرکز سخت افزار ایران انواع ماژول Performance را در سیستم voip مجموعه شما راه اندازی می کنند تا مدیریت بهتری بر امور ارتباطی سازمان تان داشته باشید.

ماژول Performance

نحوه دریافت ماژول Performance

مرکز طراحی شبکه به عنوان یکی از تخصصی ترین بخش های مرکز سخت افزار ایران، یکی از معدود ارائه دهندگان ماژول Performance به شمار می رود. این مرکز مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا است و خدمات حوزه نتورک و سفارشی سازی مراکز تماس را به متقاضیان ارائه می دهد. در این مرکز نیروهای زبده ای فعالیت می کنند که سالها در حوزه مورد بحث کار کرده اند و از دانش روز شبکه بهره مند هستند.

طراحی و اجرای انواع ماژول های ارتباطی و رفع مشکلات آنها مهم ترین سرویس هایی هستند که همکاران ما در راستای پیشرفته سازی ارتباطات شرکت ها به آنها ارائه می دهند. برای دریافت ماژول Performance و برطرف شدن ابهامات خود در این زمینه، با تیم کارشناسی web در مرکز سخت افزار ایران در ارتباط باشید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.