تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا دربردارنده‌ی تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این دستگاه ذکر شده است. در مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی، تمامی سرویس‌های مرتبط با دستگاه‌های فتوکپی همراه با گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

مهندسان و کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر تخصصی دستگاه فتوکپی با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی عملیات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری تعمیر دستگاه‌های کپی قادر به تعمیر و ترمیم تمامی قطعات معیوب و ناقص می‌باشند. در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی توجه ویژه‌ای به استفاده از مواد درجه یک و عالی مانند کاغذ مناسب، کارتریج مناسب و …. می‌گردد، زیرا استفاده از این مواد می‌تواند نیاز به تعمیرات دستگاه کپی و استهلاک قطعات این دستگاه را کمتر سازد و از خرابی آن پیشگیری کند.

سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر دستگاه ی، در این مرکز، به دو شیوه «تعمیر در محل کپی» و «تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا در نمایندگی» انجام می پذیرد که شیوه دوم، به دلیل وزن بالای دستگاه های کپی و دشواری های حمل و جایجایی آنها، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد (مگر انکه امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به مرکز تعمیر وجود داشته باشد) و غالب کاربران شیوه نخست یا همان تعمیر در محل را ترجیح می دهند.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا در تهران و کرج

مرکز تعمیرات دستگاه کپی در حال حاضر دارای پنج شعبه در شهر تهران و یک شعبه در شهر کرج است. از این رو کاربران کلیه دستگاه‌های کپی در شهر تهران و کرج می‌توانند با نزدیکترین نمایندگی به محل کار، شرکت و … تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار دستگاه کپی را ثبت نمایند. در صورت نیاز به هر یک از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی، توصیه می‌شود پیش از تماس با این مرکز، به آدرس شعب دقت نمایید و تلاش نمایید تا با نزدیکترین مجموعه تماس بگیرید.

توجه به این موضوع سبب صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند ارائه خدمات می‌گردد. جهت مشاهده آدرس مراکز تعمیرات تخصصی کپی در تهران و کرج به بخش «شعب» در بالای صفحه بروید. در صفحه مربوطه آدرس هر مجموعه و آدرس آن ذکر شده است.

شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا

آیا دستگاه کپی شما اخیرا دچار ایراد شده و کیفیت چاپ کاهش پیدا کرده است؟ یا مدتی است که فتوکپی شما ارورهایی مربوط به کاهش ذخیره کارتریج را نمایش می دهد؟ در این صورت نیاز به شارژ کارتریج دستگاه می باشد. اگر کارتریج یا محفظه جوهر خالی باشد فرایند چاپ عملا با مشکل مواجه شده و حتی گاهی فرایند چاپ انجام نمی شود. حتی در اغلب موارد، افت کیفیت کپی یا کم رنگ بودن آن ناشی از کاهش مقدار مواد مصرفی است.

کارشناسان تعمیر کپی کونیکا مینولتا برای شارژ کارتریج، آن را از دستگاه خارج کرده و تونرهای مانده در آن را به صورت کامل تخلیه می کنند. پس از تزریق تونر و تمیز کردن اطراف کارتریج، این قطعه هواگیری شده و در جای قبلی اش نصب می شود. شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا توسط تکنسین های ماهر و با استفاده از مرغوب ترین مواد انجام می شود.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی کونیکا مینولتا

یکی از مشکلات نسبتا رایج دستگاه کپی، گیر کردن و یا چروک شدن برگه است. این مشکل معمولا ناشی از خرابی کاغذکش یا شکستن بخش هایی از این قطعه است و روند کار فتوکپی را به کلی مختل می سازد. کاغذ کش معمولا به شکل کاستی یا دستی در دستگاه های کپی وجود دارد و مسئول مستقیم حرکت برگه در این دستگاه است. پیکاپ رولر، یک بخش دیگر تحت عنوان بلت کاغذ کش هم دارد که گاهی برگه در زیر آن گیر می کند.

ایجاد صدای ناهنجار در هنگام کشیدن کاغذ، چروک و کرکره ای شدن برگه در ADF، سرعت کم حرکت برگه در فیدر کاغذ کش و باز شدن درب ADF را نیز باید به لیست مشکلات این قطعه اضافه کرد. بخش مهمی از فرایند تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و سایر برندها نیز به بررسی و ترمیم کاغذکش اختصاص دارد. گفتنی است تعمیر کاغذکش دستگاه کپی کونیکا مینولتا در اغلب موارد به راحتی انجام شده و معمولا نیازی به تعویض این قطعه نمی باشد.

تعمیر مین برد فتوکپی

مین برد در تمامی دستگاه ها از جمله دستگاه کپی نقش اصلی را در عملکرد صحیح دستگاه بازی می کند. پردازش عملیات دستگاه کپی به عهده ی main board  می باشد.  جهت پردازش اطلاعات، داده های مورد نیاز در اختیار مین برد دستگاه کپی قرار گرفته و از این طریق، مین برد درباره ی نحوه ایجاد خروجی مورد نظر تصمیم می گیرد.

کاربران گرامی می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره های مرتبط با تعمیر مین برد فتوکپی کونیکا مینولتا به نمایندگی کونیکا مینولتا مراجعه کرده و در پارت تخصصی مرتبط با این سرویس حضور یابند. کارشناسان تعمیر دستگاه فتوکپی در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات تعمیر و ترمیم، تخصص لازم در تعمیرات دستگاه کپی داشته و تخصصی ترین سرویس ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصیِ مرتبط با این محصول اعم از بازبینی، سرویس، گردگیری، بهسازی، فروش و سرویس‌های دوره‌ای است. نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، یکی از مراکز حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی دستگاه‌های کپی مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلف و مرتبط با این دستگاه عرضه می‌دارد.

نمایندگی کونیکا مینولتا به یُمن بهره‌مندی از تخصص، مهارت، تجربه، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی خود توانسته است تا در زمینه فعالیتی خود، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد و حتی‌الامکان در جهت بهینه‌سازی کاربردهای تکنولوژی در کشور کوشا باشد. شایان ذکر است خدمات مرتبط با فروش دستگاه کپی کونیکا مینولتا با حضور در این مرکز قابل دریافت است.

تعمیر دستگاه فتوکپی کونیکامینولتا

تعمیرات تمامی برندهای دستگاه کپی

تعمیرات انواع دستگاه کپی در واحدی مجزا در نمایندگی کونیکا مینولتا انجام می شود. تعمیرات این محصول نیاز به مهارت بالایی دارد و به همین دلیل تحت نظارت جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات دستگاه کپی می باشد. متخصصین در این مرکز ضمن بررسی هریک از مدل های کپی لیزری، سیاه و سفید، رنگی و … از همه برندها، تخصصی ترین اقدامات را برای رفع مشکلات آن انجام می دهند.

کاربران محترم هریک از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، ریکو، کانن، اچ پی، فوجیتسو، زیراکس و … می توانند اطمینان داشته باشند که محصول مورد نظرشان در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکامینولتا، به حرفه ای ترین شکل ترمیم می گردد. همکاران ما با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا، سطح کیفی تعمیرات فتوکپی را به بالاترین حد ممکن رسانده و فرایند عیب یابی و ترمیم را مطابق با آخرین استانداردهای جهانی انجام می دهند.

منبع : نمایندگی فتوکپی کونیکامینولتا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+