جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ارتباط اسکایپ بیزینس با خط سیپ ترانک

پیش تر در مورد خطوط مخابراتی همچون سیپ ترانک، سیپ فون و Tell30 نکاتی را ارائه داده بودیم. این خطوط دیجیتال قابلیت هایی از جمله تعداد بالای تماس را در اختیار مشترکین قرار می دهند. برای استفاده از این خطوط نیاز به سرویس های مختلف ویپ است که پیش تر نیز به آنها اشاره کرده بودیم. با توجه به محدودیت های موجود، برای هماهنگ و یکپارچه سازی خطوط مخابراتی با ویپ، نیاز به ابزارها و نیز اقدامات خاصی می باشد.

ارتباط اسکایپ بیزینس با خط سیپ ترانک در واقع به شما این امکان را می دهد که از قابلیت های خطوط پنج رقمی سیپ در تلفن ویپ خود بهره مند شوید. برای دریافت خدمات مربوط به اسکایپ بیزینس و مرتبط سازی آن با خط سیپ ترانک می توانید از تیم شبکه مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. در ادامه مطلب نیز شما همراهان عزیز را با جزئیات بیشتری در خصوص ارتباط اسکایپ بیزینس با خط سیپ ترانک آشنا خواهیم کرد.

ارتباط اسکایپ بیزینس با خط سیپ ترانک

مزایای ارتباط اسکایپ بیزینس با خط سیپ ترانک

برقراری ارتباط بین سرویس هایی همچون Skype For Business با خطوط سیپ ترانک سودمندی های بسیاری برای خط ارتباطی مجموعه های اداری و خدماتی دارد. پیش از هر چیز باید بدانید که این سرویس نهایت کاربری را برای برقراری ارتباط بین دستگاه‌ها و پلتفرم ‌های مختلف دارد. رابط کاربری ساده و روان به کاربران این امکان را داده است که با کمترین آموزش، بتوانند با اسکایپ بیزینس کار کنند. این سامانه هماهنگی بسیار بالایی با تمامی سرویس ‌های مایکروسافت از جمله آفیس دارد و می توان به راحتی آن را با این سرویس ها مرتبط کرد.

ارتباط اسکایپ بیزینس با خط سیپ ترانک به شما این امکان را می دهد که فایل های مورد نظرتان را به آسانی به اشتراک بگذارید. مواردی همچون ارتباطات ویدیویی با کیفیت، کنترل عالی برای رویدادها و ارائه ‌ها، ایجاد تماس، پیام ‌رسانی و … با استفاده از دستگاه‌های ویندوزی، اندرویدی و iOS ، کنترل ارتباطات در تمامی دستگاه‌ها با معماری ویندوز، به اشتراک گذاری فایل، Whiteboarding و اشتراک‌گذاری نرم‌افزار و صفحه‌نمایش در یک جلسه ارتباطی، بهره‌گیری از استانداردهای آزاد، از جمله ویدئو کدک H.264، حضور خودکار و اختصاصی بر اساس وضعیت Outlook Calendar یا Out of Office و ضبط و آرشیو جلسات، پیام‌ها، کنفرانس‌ها و گزارش‌های ورود به نرم‌افزار نیز از جمله مزایایی هستند که به موجب استفاده از این سرویس دریافت خواهید کرد.

راه اندازی Skype for Business

برای برقراری ارتباط اسکایپ بیزینس با خط سیپ ترانک نیاز به تجهیزات خاصی می باشد. پیش از هر چیز باید نرم افزار Skype for Business پیاده سازی شود و سپس هماهنگی های لازم انجام گردند. این کار معمولا با یک سرور انجام می شود، اما در صورت افزایش تعداد کاربران می توان از چند سرور نیز برای برقراری ارتباط استفاده کرد. انجام فرایندهای نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز برای برقراری ارتباط بین سیپ ترانک و اسکایپ بیزینس نیازمند برخورداری از دانش فنی بالایی در حوزه های شبکه و IT می باشد.

تیم شبکه در مرکز سخت افزار ایران متشکل از کارشناسانی است که سالها در این حوزه ها فعالیت کرده اند. همکاران ما مهندسین ارشد دو حوزه شبکه و آی تی هستند و دانش فنی و مهارت بالایی در این زمینه ها دارند. در صورت تماس با این مجموعه، تیم کارشناسی ما راهنمایی های کاملی را در مورد ارتباط اسکایپ بیزینس با خط سیپ ترانک به شما ارائه خواهند داد. همچنین همکاران ما ضمن بررسی محدودیت ها و ظرفیت های مجموعه کاری شما، فرایند راه اندازی Skype for Business را به شکل حرفه ای و تخصصی به انجام می رسانند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.