جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ماژول فکس

با معرفی ماژول فکس وارد بخش ماژول های ارتباطی خواهیم شد. ماژول فکس امکان ارسال و دریافت فکس را از طریق سامانه های ارتباطی نظیر اتوماسیون های اداری و ……، فراهم می کند. با این ماژول هر کاربر یک یوزر اختصاصی خواهد داشت و حتی شما می توانید یک یوزر فکس را به صورت مشترک به یک گروه اختصاص دهید. همچنین اختصاص یک داخلی مشخص به هر کاربر به نحوی که با شماره گیری مستقیم از خطوط شهری امکان دریافت فکس داشته باشد نیز از جمله قابلیت های ماژول فکس به شمار می رود. بدین ترتیب اتوماسیون مربوطه در کنار سیستم تلفنی امکان مدیریت بیش 1000 داخلی فکس را خواهد داشت.

ماژول فکس

نحوه دریافت ماژول فکس

مرکز سخت افزار ایران به عنوان یکی از معدود مراکز تولید کننده ماژول فکس شناخته می شود. این مرکز در زمینه راه اندازی سامانه فکس سرور نیز فعالیت می کند و برای ارتقا سطح کیفی خدماتش از مهندسین برنامه نویسی کمک می گیرد. نحوه دریافت ماژول فکس در این مجموعه به این صورت است که پس از برقراری تماس و ثبت تقاضای دریافت سرویس توسط شما، تیم کارشناسی به محل اعزام خواهد شد.

سپس همکاران ما شرایط و زیرساخت های موجود را بررسی کرده و با توجه به سطح نیاز شما و نیز پتانسیل خطوط ارتباطی تان، بهتری ماژول فکس را طراحی و اجرا می کنند. گفتنی است در تمامی مراحل از مشاوره های تخصصی کارشناسان وب در مرکز سخت افزار ایران بهره مند خواهید شد تا بیشترین بازدهی را از خدمات دریافتی داشته باشید.

افزونه اتصال فکس سرور crm

ماژول فکس سرور که با عنوان ماژول اتصال فکس سرور crm نیز شناخته می شود، سرویسی کاربردی و کم هزینه است. همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد، فکس سرور به شما این امکان را می دهد که فکس های مورد نظرتان را تنها از طریق پنل های وب ارسال و دریافت کنید. به عبارت بهتر، دستگاه فیزیکی در این روند وجود نداشته و همه چیز تحت شبکه انجام می شود. در واقع این سرویس یک سرور نرم افزاری است که در مجموعه و کنار سامانه هایی همچون سیسکو، استریسک، مایکروسافت و … قرار می گیرد.

این سرویس فرایند ارسال و دریافت فکس را نه از طریق یک پنل جداگانه، بلکه به وسیله اتوماسیون های اداری انجام می دهد. به عنوان مثال در یک شعبه بانک، برای هریک از پرسنل یک سامانه مجزا در سامانه فکس سرور ساخته نمی شود. در چنین مراکزی فکس سرور به وسیله روش های ارتباطی مختلف، با اتوماسیون های همان مرکز(بر حسب نوع فعالیت مجموعه) مرتبط شده و یکپارچه سازی می شود. بنابراین افزونه اتصال فکس سرور crm به شما این امکان را می دهد که عملیات ارسال و دریافت فکس را توسط نرم افزارهای جانبی به انجام برسانید. از طرفی وقتی فکس دریافت می شود، به جای ایمیل یا پرینت شدن، در پرتابل شخصی کارشناس مربوطه به نمایش در خواهد آمد.

افزونه اتصال فکس سرور crm

راه اندازی ماژول فکس سرور در مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از ارائه دهندگان خدمات مرتبط با فکس سرور در ایران است. فکس سرور ارائه شده در این مجموعه ویژگی ها و مزایای بسیاری دارد. از جمله این مزایا، قابلیت دریافت و ارسال 3000 فکس به صورت هم زمان می باشد. بیشتر فکس سرورهای موجود در بازار نهایتا قابلیت دریافت و ارسال 100 فکس هم زمان را داشته و در صورت افزایش تعداد با مشکل مواجه خواهند شد. اما افزونه اتصال فکس سرور crm که توسط تیم شبکه مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است، تا 3000 ارسال و دریافت هم زمان را به راحتی تحت پوشش قرار می دهد.

ساختار این سرویس بسیار جدید است و در صورت کافی بودن ظرفیت خط مخابرات، توانایی رجیستر 10000 کاربر داخلی را دارا می باشد. بنابراین اگر قصد استفاده از خدمات فکس سرور در یک مجموعه بزرگ و پر ظرفیت را دارید، کافی است با مهندسین وب این مرکز تماس برقرار کنید. همکاران ما ضمن بررسی ظرفیت و محدودیت های مجموعه مورد نظرتان، عملیات راه اندازی فکس سرور و ماژول های مرتبط با آن را به بهترین شکل به انجام می رسانند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.