جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

مرکز تماس برج ها

در مطلب امروز قصد داریم راجع به مرکز تماس برج ها و جزئیات این سرویس با شما عزیزان صحبت کنیم. سامانه مرکز تماس چند مستاجری ویژه برج ها و پاساژ ها یکی از خدماتی است که در حوزه ویپ ارائه می شود. در این سامانه که مختص برج ها و مراکز اداری و تجاری است، کاربران سرویس هایی با ظرفیت بالا را دریافت می کنند. این سرویس ها در دو سطح برای برج های مسکونی و اداری ارائه شده و هریک قابلیت های خاصی را به کاربران ارائه می دهند. با استفاده از مراکز تماس چند مستاجری هم مشتریان و ساکنین ساختمان مسیر راحت تری برای برقراری ارتباطات خواهند داشت و هم مالکین کسب و کارها امکانات بیشتری را دریافت خواهند کرد.

پس از این که خطوط سیپ ترانک مورد نظرتان را از مخابرات یا شرکت های مرتبط دریافت کردید، کافی است با واحد شبکه مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما سرویس های کاربردی متناسب با زیرساخت ها و نیز حجم تماس های مجموعه شما را در قالب یک مرکز تماس Multi-Tenant ارائه می دهند. این نوع مرکز تماس ویژه مراکزی همچون برج های اداری و مسکونی و نیز پاساژها می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به مرکز تماس برج ها و نحوه دریافت خدمات مربوطه از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

مرکز تماس برج ها

مرکز تماس برج های مسکونی

مرکز تماس برج ها در دو بخش و برای برج های مسکونی و تجاری یا اداری راه اندازی می شود. برخی ساختمان های مسکونی که در چندین طبقه ساخته شده و دارای واحدهای بسیار زیادی هستند، نیاز به سیستم های ارتباطی گسترده و پیشرفته تری دارند. بهترین راهکار در این ساختمان ها نصب و راه اندازی مراکز تماس ویژه و پر ظرفیت است. این نوع مرکز تماس قادر به پذیرش چندین تماس به طور همزمان بوده و کیفیت ارتباط را نیز ارتقا می بخشد.

بسته به این که بستر ارائه شده توسط مخابرات از چه نوعی باشد (FTTH یا VDSL) کال سنتر مورد استفاده باید با آنها تطابق داشته باشد. پس از راه اندازی مرکز تماس چند سازمانی در برج های مسکونی، ساکنین از مزایایی همچون ارتقا کیفیت تماس ها، افزایش امنیت ارتباطات، کاهش هزینه تماس ها و … بهره مند خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان وب در مرکز سخت افزار ایران دریافت کنید.

مرکز تماس برج های اداری

یکی دیگر از انواع مرکز تماس برج ها ، برای مراکز اداری و تجاری کاربرد دارد. این مراکز تعداد تماس بالایی در طول روز دارند و کنترل کردن این تماس ها گاهی دشوار می شود. از طرفی مشتریان نیاز به یک سیستم ارتباطی قدرتمند دارند تا انتظارات آنها را به نحو احسن براورده سازد. مرکز تماس برج های اداری در بسترهای FTTH  و  VDSL  ارائه شده و امکان بهره مندی از حداکثر امکانات سیستم هایی همچون سیپ فون و سیپ ترانک را برای کاربران فراهم می سازند.

این سیستم به واسطه پتانسیل بالایی که دارد، نیازهای گسترده مراکز اداری و تجاری پر ظرفیت را به بهترین شکل برطرف می سازد. در صورت یکپارچه سازی مرکز تماس برج ها با اتوماسیون های اداری، کاربران و کارکنان از قابلیت هایی همچون ماژول های ارتباطی متنوع نیز بهره مند خواهند شد.

راه اندازی مرکز تماس برج ها

با توجه به تنوع سرویس ها و کلاس های اجرایی مرکز تماس چند سازمانی و پیچیدگی های خاص هریک از آنها، بهتر است برای راه اندازی این سرویس از متخصصین مجرب شبکه کمک بگیرید. مرکز سخت افزار ایران به عنوان یکی از معتبر ترین مجریان مراکز تماس ویپ ، با تمام توان تخصصی در خدمت شما عزیزان می باشد. کارشناسان ارشد شبکه در این مجموعه تلاش می کنند که شرایط استفاده از تمامی امکانات ویپ مرکز تماس برج ها را برای مدیران مشاغل و کسب و کارها فراهم کنند.

طراحی، مشاوره، نصب و راه اندازی زیر ساخت های شبکه، طراحی، مشاوره، نصب و راه اندازی تجهیزات سرور و مجازی سازی، ارائه راهکارهای امنیت شبکه و سیستم، نصب و راه اندازی انواع مرکز تماس ویپ، نصب مراکز تماس مطابق با نیاز و ظرفیت مجموعه شما، انجام خدمات نگهداری و پشتیبانی و … از جمله خدمات مرکز تماس برج های مسکونی و اداری در مرکز سخت افزار ایران به شمار می روند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در واحد شبکه تماس بگیرید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.