اشتراک گذاری

تعمیر پکیج دیواری

با سرد شدن هوا افرادی که از پکیج برای گرم کردن محیط کار یا منزل شان استفاده می کنند مجددا پکیج را راه اندازی می کنند. پکیج دیواری جزء بهترین دستگاه های گرم کننده است اما این دستگاه هم ممکن است مشکلاتی در عملکرد خود داشته باشد. تعمیر پکیج دیواری نیاز به مهارت دارد چون ساختار بخش های مختلف این دستگاه به گونه ای است که کاربران تسلط کافی بر آن ندارند.

برای این که ایرادات پکیج بیشتر نشده و دستگاه به صورت عادی کار کند، لازم است که بخش های مختلف آن توسط یک تعمیرکار دوره دیده بررسی شده و عیب یابی گردند. پس از آن تعمیرکار با توجه به شدت آسیب دیدگی قطعات، تصمیم به تعمیر یا تعویض آنها می گیرد. ادامه مطلب به ارائه نکاتی در خصوص تعمیر پکیج دیواری اختصاص دارد. اگر از این دستگاه در منزل یا محل کارتان استفاده می کنید، می توانید برای ترمیم و رفع مشکلات آن از تکنسین های نمایندگی تعمیرات پکیج در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

تعمیر پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری در کدام موارد ضروری است؟

پکیج از بخش های مختلف مکانیکی و الکتریکی تشکیل شده است. هر کدام از این بخش ها ممکن است معیوب شوند و اختلالاتی را در روند کاری دستگاه ایجاد کنند. تداوم مشکلات این دستگاه نشان دهنده آن است که قطعات آسیب دیده اند و نیاز به بررسی و ترمیم یا حتی تعویض دارند. روشن نشدن پکیج یکی از مواردی است که تعمیر پکیج دیواری را ضروری می سازد. ممکن است این مشکل ناشی از افت فشار آب، وجود هوا در لوله ها، انسداد لوله ها، خرابی سنسور تشخیص شعله، عملکرد نادرست دودکش و خرابی برد باشد. رسوب گرفتن مبدل ها، گرم نشدن آب و افت فشار پکیچ هم مشکلات دیگری هستند که برای ریشه یابی و برطرف کردن آنها باید از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

خدمات تعمیر پکیج دیواری

تعمیرات پکیج دیواری شامل خدمات و سرویس هایی است که بر حسب نوع و شدت خرابی این دستگاه متفاوت هستند. با تجربه ترین تعمیرکاران در نمایندگی مجاز پکیج بر این خدمات نظارت داشته و با دانش فنی و تجربه خود، سطح کیفی تعمیرات را ارتقا بخشیده اند. عمده خدمات تعمیر پکیج دیواری شامل بررسی و تعمیر برد، تعویض برد آسیب دیده، تعمیر ترموستات، تعمیرات تخصصی مبدل، تعمیر و تعویض ویستور، ترمیم سنسورها، تعمیر ترمیستور، تعمیر و تعویض فلوسوئیچ، تعمیر شیر پرکن و ترمیم تعویض کلیه قطعات پکیج می گردد. خدمات ارائه شده بر حسب مورد تعمیراتی دارای ضمانت نامه معتبر هستند و می توانید در بازه زمانی تعیین شده، هرگونه مشکل احتمالی را پیگیری کنید.

تعمیر مبدل پکیج

یکی از مراحل تعمیر پکیج دیواری مربوط به ترمیم مبدل است. مبدل محفظه ای است که آب در آن جای گرفته و توسط مشعل گرم می شود. مبدل بالای مشعل است و شعله مستقیما به آن برخورد می کند. مبدل ها یا تک منظوره هستند و یا دو منظوره و اگر درست کار نکنند، احتمالا آب به درستی گرم نمی شود. لوله های مبدل به مرور زمان رسوب می گیرند و به دنبال آن فرایند کاری این بخش مختل خواهد شد.

حتی گاهی شدت این رسوب ها به اندازه ای است که لوله سوراخ می شود و آب از آن به بیرون می ریزد. برای تعمیر مبدل پکیج اول محل نشتی شناسایی می شود و سپس لوله ها بسته به شدت آسیب دیدگی، ترمیم شده و یا تعویض می گردند.

تعمیر برد پکیج

دیگر مرحله مهم در تعمیرات پکیج دیواری که حساسیت بالایی هم دارد، تعمیر برد است. برد یکی از قطعات اصلی پکیج است که فرمان های عملکردی این دستگاه را صادر می کند. بدیهی است در صورت خرابی برد، سایر قطعات به درستی فرمان نمی گیرند و دستگاه عملکرد مطلوبی نخواهد داشت.

مثلا ممکن است پکیج روشن نشود یا مرتبا خاموش گردد. معمولا مشکل برد با صدور ارورهایی در صفحه نمایش به نمایش در می آید و کاربران به راحتی می توانند از این مساله مطلع گردند. از آنجا که این قطعه جزء بخش های الکترونیکی دستگاه است، بهتر است برای تعمیر آن از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید.

تعمیر ترموستات پکیج

ترموستات یکی دیگر از قطعاتی است که در روند تعمیر پکیج دیواری بررسی شده و تعمیر می گردد. اگر جریان به درستی از کنتاکت های ترموستات عبور نکند، مشکلاتی در روند کاری این قطعه ایجاد می شود که عملکرد کلی پکیج را نیز مختل می کنند. برای عیب یابی ترموستات کافی است وقتی پکیج روشن است یکی از سیم های آن را جدا کرده و بیرون بیاورید.

شرایط طبیعی این است که پکیج با این کار خاموش شود؛ در غیر این صورت، ترموستات پکیج شما دچار مشکل شده و باید در اولین فرصت به صورت تخصصی بررسی و ترمیم گردد. تعمیر ترموستات پکیج به این ترتیب است که اول اجزای این قطعه به دقت مورد بررسی قرار می گیرند. سپس اجزای آسیب دیده ترمیم شده و در صورت نیاز تعویض می گردند. اگر مشکل حل نشد، ترموستات به طور کلی تعویض می شود تا عملکرد پکیج به حالت عادی باز گردد.

تعمیرات پکیج دیواری در محل

تعمیر پکیج دیواری فرایندی است که حتما باید در محل نصب این دستگاه انجام شود. جابجایی این محصول دردسرهای خاص خود را داشته و احتمال آسیب دیدگی دستگاه نیز وجود خواهد داشت. برای دریافت خدمات مربوط به تعمیرات پکیج دیواری در محل کافی است با نمایندگی مجاز پکیج در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. این سرویس موجب راحتی کاربران می شود و به شما کمک می کند که شاهد ترمیم سیستم گرمایشی منزل یا محل کار خود در اسرع وقت باشید.

پس از برقراری تماس و گزارش مشکل به پرسنل بخش پشتیبانی، همکاران ما در قالب تیم تعمیرات به آدرس شما اعزام شده و خدمات لازم را ارائه می دهند. تعمیرکاران پس از وارسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، از تجربه و مهارت مثال زدنی خود استفاده کرده و فرایند تعمیر پکیج دیواری در محل را به حرفه ای ترین شکل انجام خواهند داد.

نمایندگی تعمیرات پکیج

نمایندگی تعمیرات پکیج یک مجموعه تخصصی است که سرویس های مرتبط با ترمیم این محصول را به کاربران ارائه می دهد. این مرکز با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، در تلاش است که سطح نوین و متفاوتی از تعمیرات را انجام دهد. همکاران ما با تکیه بر تجربه چندین ساله خود، انواع مدل های پکیج را بررسی کرده و به شکل حرفه ای ترمیم می نمایند.

دقت و وسواس عملیاتی آنها باعث شده که سطح کیفی خدمات به میزان چشمگیری ارتقا یافته و با استانداردهای روز دنیا هم رده گردد. تعمیر پکیج در محل، یکی از کاربردی ترین سرویس هایی است که این مرکز به کاربران ارائه داده و به این ترتیب، فرایند ترمیم محصول مورد بحث را سرعت می بخشد. نمایندگی تعمیرات پکیج تحت نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند و از کلیه مجوزهای لازم برخوردار می باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.