جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر موتور لباسشویی

اصلی ترین بخش هر لباسشویی موتور آن است. خرابی موتور می تواند به طور کامل کارایی لباسشویی را مختل کند. اگر حین روشن شدن لباسشویی بوی سوختگی خفیفی نیز به مشام می رسد، متاسفانه با مشکل رایج سوختگی موتور لباسشویی رو به رو هستید. در چنین شرایطی باید ساختار موتور تحت نظر کارشناسان مجرب مورد بررسی قرار گیرد تا مشخص شود که آیا تعمیر موتور لباسشویی امکان پذیر است یا خیر.

پروسه ی عیب یابی موتور موضوع بسیار مهمی است که باید به طور کاملا تخصصی انجام شود. مرکز سخت افزار ایران مناسب ترین گزینه ی انتخابی برای انجام این پروسه می باشد. فراموش نکنید که خرابی های موتور لباسشویی را باید بسیار سریع تشخیص دهید تا از ادامه فعالیت دستگاه و شدت خرابی جلوگیری کنید. بدین شکل کیفیت ماشین لباسشویی و نیز هزینه های تعمیراتی کاهش می یابد. ادامه ی این مطلب را از دست ندهید تا شما را با علائم خرابی موتور ماشین لباسشویی و تمامی جنبه های تعمیرات آن آشنا سازیم.

تعمیر موتور لباسشویی

چه زمانی تعمیر موتور لباسشویی ضروری است؟

خرابی موتور لباسشویی علائم بسیاری می تواند داشته باشد. صدای وزوز دستگاه به هنگام فعالیت، بروز مشکلات فنی در هر چرخه ی شست و شو و نحوه ی نادرست چرخاندن لباس ها در ماشین لباسشویی از بارزترین نشانه هایی هستند که تعمیر موتور لباسشویی را به امری حیاتی برای ادامه ی استفاده از دستگاه تبدیل می سازند.

در این بین ممکن است با خرابی هایی نیز رو به رو شوید که به ظاهر ارتباط چندانی با قابلیت های موتور نداشته باشند. برای مثال خشک نکردن لباس های خیس پس از فرآیند شست و شو می تواند ریشه در خرابی موتور داشته باشد نه خشک کن سیستم. از این رو زمانی که با اختلالی در ماشین لباسشویی مواجه می شوید، سریعا دستگاه را خاموش کنید و با مراکز تعمیراتی معتبر تعمیر لباسشویی تماس بگیرید.

موتور معیوب لباسشویی را باید تعمیر کرد یا تعویض؟

اینکه موتور معیوب لباسشویی قابل تعمیر است یا نه، باید تحت نظر کارشناسان و تعمیرکاران مجرب تعیین شود. اگر آسیب موجود در اجزای موتور شدت نداشته باشد، تعمیر موتور لباسشویی با استفاده از ابزارآلات پیشرفته و مدرن می تواند کارایی لباسشویی را بازیابی کند. اما در صورتی که موتور به طور کامل سوخته باشد، برای بازگردانی عملکرد صحیح لباسشویی راهی جز تعویض موتور وجود ندارد. این تعویض موضوع بسیار حساس و مهمی است که طول عمر ماشین لباسشویی را مشخص می سازد. استفاده از موتورهای نامرغوب و بی کیفیت دیر یا زود به مرگ لباسشویی می انجامد. با حضور در مرکز سخت افزار ایران می توانید اطمینان داشته باشید که نمونه ی اورجینال و سازگار با مدل لباسشویی مورد نظر، فرآیند جایگزینی را تشکیل می دهد. اصالت و کیفیت این موتورهای جایگزین شده با گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی تضمین می گردند.

هزینه ی تعمیرات موتور ماشین لباسشویی چه قدر می شود؟

هزینه ی تعمیر و بازیابی موتور لباسشویی به شدت آسیب موجود بستگی دارد. به هر حال موتور بخش گران قیمت هر ماشین لباسشویی است. همان طور که گفته شد ممکن است اقدامات مرتبط با تعمیر موتور لباسشویی بی فایده باشند و تعویض ضروری گردد. در تعویض نیز مدل و نوع موتور می تواند معیار تعیین کننده ی مهمی باشد.

موتور لباسشویی در دو نوع تسمه ای و دیجیتال در بازار دیده می شود. موتورهای تسمه ای که در لباسشویی های قدیمی حضور یافته اند، ساختار ساده ای دارند و با قیمت کمتر به آسانی تعمیر و تعویض می شوند. اما موتورهای دیجیتال لباسشویی های هوشمند دارای پیچیدگی های خاصی هستند که به طبع می تواند هزینه تعمیر و تعویض را افزایش دهد. در هر صورت مرکز سخت افزار ایران به آسایش شما عزیزان اندیشیده و همواره کلیه ی امور بازیابی موتور لباسشویی های مختلف را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی عرضه می نماید.

تعمیر لباسشویی با گارانتی

مرکز سخت افزار ایران مجموعه ای تخصصی و فوق حرفه ای ای است که دارای پارت های تخصصی مجزایی جهت تعمیرات می باشد. یکی از این پارت های تخصصی به تعمیر و بازیابی لباسشویی اختصاص یافته است. با حضور در مرکز سخت افزار ایران می توانید طی مدت زمان بسیار کوتاهی از کلیه ی عیوب ریز و درشت لباسشویی های موجود در بازار مانند اشکال در برد لباسشویی، میکروسوئیچ، تایمر لباسشویی و تعویض قطعاتی مانند شیر برقی، لاستیک ماشین لباسشویی و … رهایی بیابید.

لازم به ذکر است جهت تعمیر لباسشویی کادر تعمیرات به محل مورد نظر اعزام می شود و تعمیر لباسشویی را در محل مورد انجام می دهند.  فرقی ندارد که مشکل موجود در ماشین لباسشویی شما چیست، کارشناسان ما در کنار شما هستند تا در بالاترین سطح کیفی ممکن کارایی لباسشویی بازیابی شود. خاطرنشان می نماییم که تمامی سرویس ها و خدمات مرکز سخت افزار ایران به همراه گارانتی ارائه می گردند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.