جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ماژول ارسال پیامک

ماژول ارسال پیامک معمولا به دو صورت درگاه ارتباطی یا مستقیم عمل می کند. در حالت درگاه ارتباطی، این ماژول بین نرم افزار ها و سامانه اس ام اس پنل قرار می گیرد و عمل ارسال پیامک را با ظرفیت بالا انجام می دهد. اما در حالت مستقیم با ارسال پیامک در شرایط مختلف نظیر اتمام تماس مشترک و سپاسگذاری، با مشترک یا مشترکین ارتباط برقرار می کند. این ماژول در بخش ماژول های ارتباطی و در دسته ی ماژول های سفارشی ویپ قرار دارد و به ویژه در زمینه تبلیغات در شرکت ها و مجموعه های خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ماژول ارسال پیامک

نحوه عملکرد ماژول ارسال پیامک

احتمالا پیش آمده که بعد از تماس گرفتن با یک مجموعه (مثلا یک آموزشگاه، اداره، شرکت خدماتی یا …) تا مدتها از طرف آن شرکت پیامک دریافت کنید. این عملکرد اصلی ماژول ارسال پیامک است. شرکت ها با استفاده از این ماژول در مرکز تماس ویپ خود، در بخش هایی که مد نظر دارند برای مشترکین خود پیامک ارسال می کنند. پیامک هایی که با موضوع نظرسنجی راجع به خدمات یک سازمان دریافت می کنید یا پیام های تکریم و … از این دست هستند.

در بخش گسترده تر، ماژول ارسال پیامک به مشتری این امکان را می دهد که وضعیت خرید یا دریافت خدمات مورد نظرش را در قالب یک پیامک روی تلفن همراهش دریافت نماید. کارشناسان وب مرکز سخت افزار ایران پس از راه اندازی مرکز تماس voip و یکپارچه سازی آن با اتوماسیون های اداری، بر حسب نوع خدمات دهی مجموعه شما، ماژول هایی را به سیستم اضافه می کنند. نوع عملکرد ماژول ارسال پیامک بستگی به فعالیت و نحوه سرویس دهی مجموعه مورد نظر شما خواهد داشت.

ماژول ارسال پیامک چه کاربردهایی دارد؟

به طور کلی ماژول های ارتباطی ویپ بر اساس کار سازمان سفارشی سازی می شوند تا مرکز تماس تحت شبکه رفتار تعیین شده ای داشته باشد. این مساله در مورد ماژول ارسال پیامک هم صدق می کند. برخی از مجموعه ها خدمات محدودتری دارند و پس از قطع تماس توسط مشتری، پیامکی با موضوع قدردانی از تماس و یا نظرسنجی راجع به عملکرد مجموعه برای وی ارسال می کنند. برخی از شرکت ها که در زمینه فروش کار می کنند، نیاز به سطح گسترده تر ماژول های ارسال پیامک دارند.

این ماژول در چنین مجموعه هایی وضعیت خرید را نیز برای مشتری پیامک می کند. به عبارت بهتر کاربر با ارسال کد پیگیری می تواند از وضعیت محصول خریداری شده اطلاع پیدا کند. اگر از فروشگاه های اینترنتی خرید کرده باشید، احتمالا چنین پیامک هایی دریافت کرده اید. بنابراین می توان گفت که عمده خدمات ماژول ارسال پیامک در زمینه اطلاع رسانی، تکریم و پاسخگویی، پیگیری و پشتیبانی و مواردی از این دست متمرکز شده اند.

خدمات ماژول ارسال پیامک در مرکز سخت افزار ایران

خدمات ماژول ارسال پیامک در بالاترین سطح کیفی توسط واحد شبکه مرکز سخت افزار ایران به متقاضیان ارائه می گردد. این مجموعه ضمن تجمیع دو عامل نیروی متخصص و تجهیزات پیشرفته شرایط را برای ارائه سرویس های حوزه ویپ به شکل حرفه ای مهیا کرده است. اگر با واحد web در این مجموعه تماس بگیرید، کارشناسان ارشد شبکه که در این زمینه تجربه بالایی دارند، شما را راهنمایی خواهند کرد. همکاران ما شما را در تمامی مراحل یاری می دهند تا در نهایت شاهد بهترین نتیجه از ماژول ارسال پیامک و قابلیت های بی شمار آن باشید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.