جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر موبایل سامسونگ

همه می دانیم که سامسونگ برندی شناخته شده در دنیای گوشی های هوشمند است و محصولات پر طرفداری دارد. سری های گلکسی s note به عنوان پرچمداران این برند، همیشه مورد توجه کاربران قرار داشته اند. دلیل این مساله هم کیفیت بسیار بالایی است که گوشی های سامسونگ دارند و تکنولوژی های جدید و کاربردی که در آنها به کار می رود. تعمیر موبایل سامسونگ همیشه یک مقوله مهم برای افرادی است که از این محصولات استفاده می کنند.

برای کاربران اهمیت زیادی دارد که گوشی شان تحت چه شرایطی ترمیم می شود. مثلا افرادی که lcd موبایل شان آسیب دیده، دنبال مجموعه ای هستند که در مورد تعویض این قطعه با نمونه اصل به آنها اطمینان خاطر دهد. تعمیرات موبایل با رعایت تمام جزئیات و جوانب حرفه ای، در نمایندگی رسمی سامسونگ انجام می شود. جمعی از مهندسین آی تی بر این فرایند نظارت دارند تا شما مطمئن شوید که می توانید دوباره از گوشی خود بدون هیچ ایرادی استفاده کنید. در ادامه، جزئیات بیشتری از تعمیر موبایل Samsung را بررسی خواهیم کرد.

تعمیر موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ در چه شرایطی انجام می شود؟

اساسا چه موقع باید موبایل هوشمند را تعمیر کرد؟ بدون شک برای شما هم پیش آمده که هنگام کار کردن با گوشی هوشمندتان دچار مشکلاتی شده اید. مثلا گوشی هنگ کرده و یا به صورت موقتی شارژ نشده است. این قبیل مشکلات معمولا با ریستارت کردن گوشی برطرف می شوند و نیازی به تعمیرات تخصصی تر نخواهند داشت. اما داغ کردن مداوم، خاموش شدن، روشن نشدن، شارژ نشدن یا خالی شدن باتری به صورت مداوم، از کار افتادن تاچ، مختل شدن نمایش تصاویر، باز یا نصب نشدن برنامه ها، شکستن صفحه نمایش و مواردی از این دست، چیزی نیستند که به این راحتی برطرف شوند.

برای رفع چنین مشکلاتی حتما باید از یک تعمیرکار موبایل کمک بگیرید. حتی در برخی موارد تکنسین های مبتدی و کمک تجربه هم توان تعمیر قطعات اسمارت فون شما را ندارند و تنها یک مهندس با تجربه نرم افزار و سخت افزار می تواند این کار را انجام دهد. نکته دیگری که باید بدانید این است که ادامه دار شدن مشکلاتی که ذکر کردیم اصلا اتفاق خوبی نیست؛ چه این مساله ممکن است به از کار افتادن دستگاه بینجامد. بنابراین بهتر است پس از مشاهده هریک از ایرادات ذکر شده، در اولین فرصت اقدام به تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ خود در یک تعمیرگاه معتبر کنید.

تعمیر باتری موبایل سامسونگ

باتری قطعه ی مهمی در نحوه ی عملکرد گوشی های امروزی است. این بخش از موبایل همواره در اثر استفاده ی نادرست کاربران و سهل انگاری های مراقبتی و البته نوسانات مرتبط با برق به هنگام کسب شارژ مجدد، دچار خرابی می شود. توجه داشته باشید که به تعویق انداختن بازیابی باتری و در واقع تداوم استفاده از باتری ضعیف، آسیب های فراوانی را به سیستم داخلی گوشی وارد می سازد.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ مجموعه ای فوق تخصصی در راستای تعمیر و یا تعویض باتری گلکسی های مختلف سامسونگ است. توجه به پارامترهای استاندارد و استفاده از باتری اورجینال مشابه در صورت ضرورت تعویض باتری معیوب از اولویت های کاری این نمایندگی است که تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را به ارمغان می آورد.

تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ

خرابی های اسپیکر موبایل به دلایل سخت افزاری و نرم افزار مختلفی رخ می دهد. اصابت ضربه و نفوذ مایعات می تواند به سوختن یا آسیب دیدن قطعات داخلی گوشی از جمله اسپیکر آن منجر شود. از طرفی احتمال دارد در اثر تداخلات نرم افزاری نیز شاهد عدم کارکرد صحیح اسپیکر گوشی باشید. نصب بدافزارهای مخرب یا باگ های موجود در برنامه های نصب شده و نیز سیستم عامل های قدیمی از مواردی هستند که در روند کاری اسپیکر موبایل نقش دارند.

اگر مشکلات اسپیکر با راهکارهای ساده ای چون ری استارت و یا ریست فکتوری برطرف نشود، مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر امری ضروری است. لازم به ذکر است که کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ قادر به رفع تمامی ایرادات ساختاری اسپیکر موبایل در بالاترین سطح کیفی ممکن می باشند.

تعمیر تاچ موبایل سامسونگ

تعمیر اختلالات مرتبط با تاچ موبایل های سامسونگ یکی دیگر از خدمات تخصصی واحد تعمیر موبایل سامسونگ می باشد. امروزه تاچ و تکنولوژی صفحه نمایش لمسی، جایگزین صفحه کلیدهای قدیمی موبایل ها شده اند. استفاده از تاچ به جای دکمه در کنار مزیت هایی که دارد، ممکن است با مشکلاتی نیز همراه گردد. در این میان مهم ترین مشکل از کار افتادگی تاچ و عدم عکس العمل سیستم تلفن های هوشمند به اثر انگشت کاربر است. این مشکل دلایل مختلفی دارد، نصب یک نرم افزار جدید نامناسب، بالا بودن حجم برنامه ها و یا ویروسی شدن و .. از عواملیست که در فرآیند قفل شدن گوشی و عمل نکردن تاچ موثر است.

البته گاهی احتمال دارد خرابی هایی در ال سی دی موبایل ظهور کند که گریبانگیر تاچ موبایل نیز باشد. متخصصین نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ پس از تشخیص ریشه ی اصلی مشکل و عیب یابی ریزبینانه، مراحل تعمیر تاچ موبایل را براساس معیارهای مرتبط با کارکرد اولیه ی گوشی انجام می دهند. در صورتی که اختلال وارده قابل تعمیر نباشد و تاچ آسیب فیزیکی دیده باشد، تعویض تاچ موبایل سامسونگ با نمونه ی اصلی دستگاه انجام خواهد شد.

رفع مشکل عدم خوانش سیم کارت در موبایل سامسونگ

عدم خوانش سیم کارت در موبایل سامسونگ اختلال نسبتا رایجی می باشد که با عدم جذب آنتن اپراتور سیم کارت مورد استفاده همراه می شود. این مشکل ممکن است در اثر اختلالات ساختار سیم کارت و یا تداخلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی به وجود آید. به هنگام رویارویی با این مشکل بهتر است قدری به گوشی فرصت دهید و آن را ری استارت نمایید.

البته بیرون کشیدن سیم کارت و جا انداختن مجدد آن نیز راهکار ساده ای است که می تواند کارساز باشد. در صورت تداوم مشکل به احتمال قوی گوشی مورد نظر نیازمند تعمیرات سخت افزاری خواهد بود. خاطرنشان می نماییم که کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ طبق اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه قادر به رفع مشکل خوانده نشدن سیم کارت با صرف مدت زمان کوتاهی می باشند.

تعمیر موبایل سامسونگ

تعویض گلس ال سی دی موبایل Samsung چگونه انجام می شود؟

گلس ال سی دی موبایل یک قطعه شیشه ای است سازندگان آن را روی نمایشگر پرس کرده اند. این قطعه با گلسی که در لوازم جانبی وجود دارد و به صورت مجزا خریداری می کنید متفاوت است. اگر گوشی از دست شما افتاده و صفحه آن خورد شده اما تاچ به خوبی کار می کند، باید با تعویض گلس ال سی دی موبایل Samsung مشکل آن را برطرف کنید. خوشبختانه در این شرایط نیاز به تعویض نمایشگر نیست. این فرایند در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ با استفاده از دستگاه لمینیت انجام می شود تا هوا زیر گلس باقی نماند و تعویض به بهترین شکل انجام شود. حتما می دانید که اگر هوا بین گلس و نمایشگر باقی بماند، در درازمدت ممکن است به تاچ گوشی شما آسیب وارد شد.

تعمیر تخصصی برد گوشی سامسونگ

شاید برایتان جالب باشد بدانید که بسیاری از معایب گوشی هوشمند شما به دلیل خراب شدن برد یا حتی سوختن این قطعه ایجاد می شوند. برد به میزان زیادی با تمامی قطعات گوشی در ارتباط است و همه آنها را به نحوی تحت کنترل دارد. خرابی برد به دو حالت است: یا اجزاء آن شامل چشمی، سنسور و … آن معیوب می شوند که در این صورت باید با قطعات جدید و اصل جایگزین شوند. یا این که برد به طور کلی سوخته که هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و باید تعویض شود.

تیم تعمیرات سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران، برای تعمیر برد موبایل سامسونگ اول مقاومت را به عنوان یکی از اجزاء مهم برد بررسی می کنند تا روند پخش جریان برق را با تعویض آن به حالت عادی باز گردانند. سپس خازن های معیوب یا باد کرده تعویض می شوند تا منبع تغذیه ولتاژ نیز عملکردی عادی و بی عیب داشته باشد. سپس سیم پیچ، دیود و ترانزیستور بررسی شده و اگر خراب باشند، با نمونه های جدید و سالم جایگزین می گردند. معمولا پس از تعویض این بخش ها، برد موبایل تعمیر شده و کار آن به حالت عادی باز خواهد گشت. در صورت نیاز به تعویض هم یک بورد جدید و اورجینال در دستگاه نصب می شود تا گوشی بدون هیچ ایرادی کار کند.

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در کرج

اگر ساکن استان البرز هستید، دیگر نیازی نیست برای تعمیر اسمارت فون خود به تهران بروید؛ نمایندگی رسمی سامسونگ در کرج خدمات لازم را به شما ارائه خواهد داد. شعبه کرج نمایندگی تعمیرات موبایل مرکز سخت افزار ایران با هدف کاهش هزینه کاربران و صرفه جویی در زمان این عزیزان، مجموعه ای فوق تخصصی را راه اندازی کرده که به جای جای نقاط البرز خدمات رسانی می کند. ما در این مجموعه از تجهیزات و دستگاه هایی استفاده می کنیم که نمونه آنها را در کمتر تعمیرگاهی می توان یافت.

نتیجه این امر، تبدیل نمایندگی تعمیر موبایل به یکی از پیشرفته ترین تعمیرگاه های گوشی می باشد. باید بدانید که تعمیرات موبایل سامسونگ در کرج ، همه مناطق این استان را در بر می گیرد. بسته به این که در کدام یک از مناطق کرج (هشتگرد، نظرآباد، فردیس، شهرک بهارستان، صفادشت، ماهدشت، محمدشهر، اشتهارد، مهرشهر، گوهردشت و …) باشید، به صورت تعمیر در محل یا حضوری از این سرویس ها بهره مند خواهید شد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.