تعمیر تلویزیون

کاربران کلیه مدلهای تلویزیون اعم از تلویزیون LCD، تلویزیون LED، تلویزیون پلاسما، تلویزیون 4K، تلویزیون 3D، تلویزیون QLED و … می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه ناکارامدی و اختلال در دستگاه مورد استفاده خویش، به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

مرکز تعمیر تخصصی تلویزیون با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به کاربران آنها ارزانی دارد. خدمات مرتبط با تعمیرات تلویزیون، بسته به درخواست متقاضی به دو شیوه قابل دریافت است که این دو شیوه عبارتند از تعمیر تلویزیون در محل و تعمیرات تلویزیون در تعمیرگاه.

در شیوه نخست –یعنی تعمیر در محل تلویزیون، نیازی به جابجایی دستگاه نیست و کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و بهسازی را بر روی تلویزیون پیاده می‌سازند. در شیوه دوم، لازم است تا کاربر دستگاه را به مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون تحویل دهد تا سرویس‌های مورد نیاز برروی آن اِعمال گردد.

تعمیر تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی انواع مدل‌ها و برندهای تلویزیون را به کاربران ارائه می‌دهد؛ بنابراین فرقی نمی‌کند که تلویزیون شما با چه مشکلی روبه‌رو شده است یا اینکه از چه برند یا مدلی است؛ به هر حال شما می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون استفاده کنید تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن جهت ارائه خدمات عیب‌یابی و تعمیرات حرفه‌ای تلویزیون به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند؛ پس از اعزام تکنسین‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون به محل مورد نظر شما، پروسه عیب‌یابی تلویزیون شما را آغاز می‌کنند و پس از پیدا کردن مشکل تلویزیون هزینه تعمیرات آن را برآورد می‌کنند و شما را در جریان هزینه تعمیر تلویزیون قرار می‌دهند؛ سپس درصورتی که تمایل داشتید، پروسه تعمیرات این دستگاه را آغاز می‌کنند و درنهایت با بررسی نهایی تلویزیون از رفع مشکل آن اطمینان حاصل می‌کنند.

گارانتی تعمیر تلویزیون

گارانتی یکی از اصلی ترین امتیازات برتر نمایندگی تعمیر تلویزیون است. مهم نیست که تلویزیون مورد استفاده ی شما درگیر چه نوع مشکلی است. کلیه ی خدمات و سرویس های این دپارتمان تخصصی به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی ارائه می شوند. اگر در فرآیند بازیابی کارایی تلویزیون، تعویض قطعه ی خاصی نیز انجام شود؛ می توانید مطمئن باشید که به طور حتم از نمونه های اورجینال مشابه استفاده شده است تا افت کیفیت شامل حال دستگاه نگردد. قطعه ی تعویض شده نیز دارای گارانتی می باشد. هدف ما رضایت شما است.

هزینه ی تعمیرات تلویزیون

اینکه هزینه ی تعمیرات تلویزیون چه قدر می شود، بستگی به عوامل بسیاری چون نوع، مدل و برند سازنده ی دستگاه دارد. در این بین خرابی موجود در سیستم و شدت آن نیز حائز اهمیت است. گاهی میزان خرابی یک قطعه از تلویزیون، پروسه ی تعویض را الزامی می کند. در چنین شرایطی مسلما هزینه ی ترمیم و بازیابی کارایی تلویزیون دگرگون خواهد شد. متاسفانه باید بدانید که تلویزیون از قطعات گران قیمت و در عین حال حساس و آسیب پذیری تشکیل شده است. اما جای نگرانی نیست. نمایندگی تعمیر تلویزیون کلیه ی خدمات و سرویس های تعمیراتی خود را به بهترین شکل ممکن طبق تعرفه ی قیمتی متناسب عرضه می نماید. کافی است با ما تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون در کرج

خوشبختانه نمایندگی تعمیر تلویزیون خدمات تعمیرات تلویزیون را به کاربران کرجی ارائه می‌دهد؛ این مرکز علاوه‌بر اینکه در کلان‌شهر کرج شعبه دارد و این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا با مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج از خدمات آن استفاده کنند.

این خدمات را به تمامی کاربران کرجی در هر کجای این کلان‌شهر که باشند از هشتگرد گرفته تا نظرآباد، فردیس، عظیمیه، گوهردشت و … ارائه می‌دهد تنها کافیست که کاربران کرجی با این مرکز تماس بگیرند تا تکنسین‌های متخصص نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کرج، خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون را در محل به کاربران کرجی ارائه دهند.

تعمیر تلویزیون در تهران

اما تنها کاربران کرجی نیستند که می‌توانند از خدمات ویژه نمایندگی تعمیر تلویزیون استفاده کنند چراکه کاربران تهرانی هم می‌توانند از طریق تماس با این مرکز از خدمات آن در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون در محل استفاده کنند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون در تهران از شعبه‌های متعددی در مناطق تهران برخوردار می‌باشد اما خدمات تعمیر تلویزیون در محل را به کاربران تهرانی نیز در هر منطقه و محله‌ تهران که باشند از شمال تهران گرفته تا جنوب تهران ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر از کاربران تهرانی هستید که با مشکلی در تلویزیون خود روبه‌رو شده‌اید بدون هیچ گونه محدودیتی از نظر مدل یا برند تلویزیون خود می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تهران بسپارید.

تعمیر تلویزیون در محل

یکی از مهم‌ترین خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون، تعمیر تلویزیون در محل است که موجب شده در زمان و هزینه کاربران به صورت چشم‌گیری صرفه‌جویی شود چراکه دیگر کاربران تلویزیون مجبور نیستند برای عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون خود این دستگاه غول پیکر را با خود به مرکز تعمیرات تلویزیون ببرند؛ تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس بگیرند تا تکنسین‌های این مرکز جهت عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون به آدرس مورد نظر کاربر اعزام شوند.

تعمیر تخصصی تلویزیون

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌ها و خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات انواع تلویزیون به متقاضیان است. شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تعمیرات تلویزیون در کمترین زمان و با هزینه مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید.

خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به مدل واشکالی خاص نیست و کلیه عیوب سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون را پشتیبانی می‌کند. برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی تلویزیون عبارت است از:

تعمیر تلویزیون ال ای دی:

در مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون LED، پیش از هر اقدامی، با استفاده از پیشرفته‌ترین روش‌های عیب‌یابی، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، بررسی و شناسایی می گردد. در مرحله بعد، نوع تعمیر با توجه به مدل و تکنولوژی بکاررفته در تلویزیون، انتخاب شده و با کسب اجازه از صاحب دستگاه، بر روی ال ای دی پیاده می گردد.

تعمیر تلویزیون پلاسما:

خرابی های پیش آمده در پنل های پلاسما عمدتاً به صورت عدم وجود صدا یا تصویر و گاه نیز هر دو اینها می‌باشد. اشکال رایج دیگری که تعمیرات تلویزیون پلاسما را ضروری می سازد مشاهده خطوط عمودی در تصویر بوده است. در هر حال سرویس‌های تخصصی این محصول نیاز با حضور در نمایندگی تعمیرات تلویزیون قابل دریافت است.

تعمیرات تلویزیون ال سی دی:

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل‌های LCD، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال سی دی در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در هر حال اگر به هر دلیل ال سی دی تلویزیون شما دچار شکستگی گشته و نیاز به تعویض آن دارید، یکی از گزینه‌های موجود مراجعه به نمایندگی تعمیرات تلویزیون و رفع اشکالات پیش امده در این دستگاه است.

تعمیر تلویزیون اولد:

کاربران تلویزیون های اولد به خاطر داشته باشند که در صورت بروز هرگونه نقص و ایراد در دستگاه، از اقدام خودسرانه جهت تعمیر و ترمیم آن خودداری نمایند. اقدامات خودسرانه کاربر بر روی دستگاه نه تنها خطاهای موجود در دستگاه را مرتفع نخواهد ساخت، بلکه امکان آسیب‌ به دیگر بخش‌های دستگاه و شدیدتر شدن اختلال آن را فراهم می‌آورد. سرویس های مرتبط با این مدل از تلویزیون نیز با حضور در نمایندگی تعمیرات تلویزیون قابل دریافت است.

تعمیر تلویزیون در محل

اگر تلویزیون مورد استفاده شما در طول روزهای اخیر دچار اختلالات سخت افزاری یا نرم افزاری گشته است اما به هر دلیل امکان مراجعه به مراکز تعمیر تلویزیون را ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس در محل تلویزیون است. در این سرویس کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات تلویزیون (تعمیرات سخت افزاری تلویزیون، تعمیرات نرم افزاری تلویزیون، تعویض قطعات تلویزیون، عیب یابی تلویزیون و …) در محل انجام می پذیرد و نیازی به جابجایی دستگاه نیست.

جهت استفاده از سرویس در محل تلویزیون می‌بایست از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت این مرکز با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس بگیرید و درخواست خود –مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر در محل تلویزیون – را ثبت نمایید.

تعمیر تخصصی تلویزیون

تعمیر مین برد تلویزیون:

یکی از شایع ترین اشکالات پیش آمده در تلویزیون ها در صورت خرابی، خرابی مین برد است. بروز این اشکال عموماً باعث خاموشی تلویزیون می‌شود و تلویزیون را به حالت استند بای stand by می برد. بروز این مشکل به این صورت است که هنگام تماشای تلویزیون، دستگاه به طور ناگهانی خاموش می شود و بعد از روشن کردن دوباره تلویزیون، چراغ پاور جلوی تلویزیون چشمک می‌زند ولی تلویزیون روشن نمی‌شود.

دیگر آنکه ممکن است تلویزیون روی لوگو شرکت سازنده بماند و با خاموش و روشن کردن تلویزیون تغییری نکند. در بیشتر موارد امکان تعمیر مین برد تلویزیون وجود دارد و نیازی به تعویض آن نیست.

تعمیر داغ شدن تلویزیون:

اگرچه داغ شدن تلویزیون در مدلهای LCD بسیار کمتر از مدلهای پلاسما است اما این اتفاق در این دستگاه ها نیز مشاهده می‌شود. این امر از آن روست که در تلویزیون‌های ال سی دی نور بک لایت بوسیله لامپهای فلورسنت تامین می شود. گرم شدن تلویزیون‌های ال سی دی ارتباط مستقیمی با میزان زمان روشن ماندن این دستگاه دارد.

با بالا بودن زمان روشن ماندن تلویزیون و عدم تبادل حرارتی کافی میزان حرارت این دستگاه از حد مطلوب خارج می شود و عاملی برای استهلاک تلویزیون و مخصوصا صفحه نمایشگر دستگاه می شود. شما کاربران گرامی می توانید خدمات مرتبط با تعمیر داغ شدن تلویزیون را با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون دریافت نمایید.

تعمیر بک لایت تلویزیون:

در تعمیر بک لایت ال سی دی تلویزیون (LCD) همچون تعمیر سایر دستگاه‌ها، تست قطعات و کنترل کیفیت اهمیت زیادی دارد. تست و بررسی دستگاه پیش از اقدام به تعمیر، سبب شناسایی دقیق اشکال پیش آمده و پیشگیری از ورود به حوزه های نامرتبط می گردد.

ساختار تلویزیون ال سی دی به گونه‌ای است که استهلاک و خرابی بک لایت آن، سبب خرابی سایر بخش های این دستگاه نیز می گردد و ناکارآمدی به سایر قطعات سرایت می کند. بروز خرابی در بک لایت تلویزیون معمولاً با خرابی بخش هایی چون لامپهای فلورسنت، مدارات، قطعات تأمین کننده ولتاژ و … همراه است.

تعمیر پنل تلویزیون:

قویاً توصیه می‌شود که با بروز اختلال در پنل‌های تلویزیون خویش، جهت تعمیر و بهسازی آنها صرفاً به مراکز استاندارد در حوزه تعمیر تلویزیون مراجعه نمایید. در غیر اینصورت این احتمال وجود دارد که نه تنها اشکال پیش آمده در دستگاه رفع نشود، بلکه با وجود صرف هزینه بسیار، در نهایت، شاهد بروز اشکالاتی دوچندان در تلویزیون باشید.

نکته دیگر آنکه، غالب اشکالات پیش آمده در پنل های تلویزیون های – جز در مواردی خاص نظیر شکستگی و …- قابل تعمیر هستند و اصلاح آنها هزینه‌ای چندانی به صاحب دستگاه تحمیل نمی کند. البته تجربه تعمیرکار، طی صحیح فرآیند عیب یابی و استفاده از تجهیزات تخصصی این کار، در نتیجه نهایی تعمیر پنل تلویزیون بسیار موثر خواهد بود.

تعمیر آبخوردگی تلویزیون:

متأسفانه در صورت بالا بودن میزان آبخوردگی، امکان تعمیر آبخوردگی تلویزیون وجود ندارد. ضمن آنکه، در غالب موارد به دلیل بی‌توجهی کاربران، و عدم مراجعه زودهنگام به تعمیرگاه، تعمیر پنل آبخورده تلویزیون، تنها با تعویض آن امکان امکان‌پذیر می‌گردد. (تعویض پنل تلویزیون نیز هزینه بالایی می‌طلبد –چیزی حدود 70درصد از هزینه خرید یک تلویزیون- از همین رو غالب کاربران، خرید یک تلویزیون نو را به تعمیر آب خوردگی پنل تلویزیون ترجیح می‌دهند).

رسیدن مایعات رسانا به فلت های انتقال تصویر باعث ایجاد جرقه، سولفاته مدار و سوختگی فیزیکی این مدارات ظریف و حساس می‌شود و عیوب ظاهری مختلفی را باعث می‌شود که خطوط رنگی عمودی، ایجاد نوارهای سفید و یا مشکی روی تصویر، تفاوت روشنایی در دو نیمه راست و چپ تلویزیون از رایج‌ترین آنها هستند.

تعمیر پاور تلویزیون:

گر چه منابع تغدیه در انواع مختلفی طراحی و تولید می گردند لیکن در حال حاضر، غالب پاورهای بکار رفته در تلویزیون ها از نوع کلیدی است. در منابع تغذیۀ کلیدی، به کمک یک ترانزیستور، جریان عبوری از ترانس، هزاران بار در ثانیه قطع و وصل می‌شود تا ولتاژ متناوب فرکانس بالا تولید می شود. عمل قطع و وصل کلید، توسط یک نوسان ساز مرجع مربعی انجام می پذیرد.

در هر حال دارندگان کلیه مدلهای تلویزیون می‌توانند در صورت بروز اختلال در این بخش از دستگاه خویش به مرکز تعمیر تلویزیون مراجعه کرده و خدمات تخصصی تعمیر پاور تلویزیون را دریافت نمایند. در صورت عدم امکان تحویل دستگاه به این مرکز، می توان از سیستم سرویس در محل تلویزیون بهره برد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+