جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ماژول Popup

لازمه سفارشی سازی مرکز تماس ویپ و یکپارچه سازی آن با اتوماسیون های اداری، استفاده از ماژول هایی ویژه ای است که هریک کاربری خاص خود را دارند. یکی از این ماژول ها که توسط تیم شبکه مرکز سخت افزار ایران طراحی و تولید می شود، ماژول Popup است. این ماژول که در زیر گروه بخش فروش قرار می گیرد، تماس وروری را به کارشناس پاسخگو اطلاع می دهد.

به این ترتیب، عمل جستجوی مشتریان در پنل به شکل محسوسی تسریع می شود. ماژول پاپ آپ همچنین امکان گزارش تماس برای هر پرسنل و پخش و دانلود فایل صوتی رکورد شده هر تماس را با فرایندی ساده و تنها با یک کلیک فراخوانی، فراهم می سازد.

ماژول Popup

راه اندازی ماژول Popup

مرکز سخت افزار ایران با بهره مندی از بروز ترین تجهیزات در بخش شبکه یا وب، جزء معتبر ترین ارائه دهندگان انواع ماژول های فروش به شمار می رود. کارشناسان این مجموعه با تکیه بر دانش تخصصی خود، ماژول های Popup را طراحی کرده و در سطحی وسیع به اجرا در می آورند. هدف همکاران ما این است که ضمن تجهیز شرکت ها و صاحبان مشاغل، آنها را به فناوری های نوین ارتباطی مجهز کنند.

لذا شما عزیزان برای راه اندازی ماژول Popup در مجموعه اداری یا خدماتی خود (بیمارستان، هتل و …) می توانید از متخصصین شبکه در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. مهندسین ما ضمن ارائه مشاوره های حرفه ای در این زمینه، بهترین راهکار را جهت بهره مندی شما از انواع ماژول ها و افزایش بهره وری مجموعه کاری تان به شما ارائه خواهند داد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.