جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر برد پکیج

برد پکیج یکی از اصلی ترین اجزای آن است. فرقی ندارد که مدل، نوع و یا برند سازنده ی پکیج مورد استفاده ی شما چه باشد، خرابی برد قطعا کارایی کلی پکیج را مختل می سازد. از آنجایی که برد در مرکز پکیج قرار می گیرد، هرگونه اختلالی در آن می تواند به بخش های گوناگون دستگاه سرایت کند و آن ها را از پروسه ی انجام وظیفه دور سازد. 

به نظر شما چه عواملی باعث خرابی برد اصلی پکیج می شود؟ باید بدانید که ترمیم و تعمیر ناکارآمدی برد از عهده ی کاربر عادی خارج است. به هنگام از کار افتادگی این بخش از دستگاه باید به طور کامل پکیج را خاموش کنید و با مراکز تعمیراتی معتبر تماس بگیرید. در ادامه به شما می گوییم دقیقا چه زمانی می توانید از خرابی برد اصلی پکیج آگاه شوید و آن را خاموش کنید.

تعمیر برد پکیج

چه عواملی در خرابی برد پکیج نقش دارند؟

اصلی ترین عاملی که باعث خرابی برد پکیج می شود، استهلاک است. پکیج دستگاهی است که استراحت چندانی به خود نمی بیند. در نتیجه طبیعی می باشد که پس از چند سال، استهلاک در قطعات و اجزای مختلف آن دیده شود. البته وجود گرد و خاک هم بر روی برد و دیگر اجزای داخلی پکیج بی تاثیر نخواهد بود. 

از طرفی همان طور که گفته شد، پکیج یک سیستم است. در این بین اگر مشکل آب دادن پکیج به هر دلیلی رخ دهد، نابودی و سوختگی برد نیز در راستای سر ریز شدن آب از پکیج اتفاقی دور از تصور نیست. برای جلوگیری از بروز چنین مسائلی همواره سرویس های دوره ای کارساز خواهد بود. کافی است با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر دریافت سرویس های دوره ای پکیج ثبت کنید.

چه زمانی نسبت به تعمیر برد اصلی پکیج اقدام کنیم؟

مشکلات عجیب و غریب و غیرعادی در ساختار پکیج معمولا به خرابی برد آن ارتباط پیدا می کنند. برای مثال ممکن است هیچ مسیر یا قطعه ی معیوبی در پکیج دیده نشود، اما دستگاه تنها در بخش گرمایش ساختمان به خوبی عمل کند و قدرتی در گرم کردن آب مصرفی کاربر نداشته باشد. 

نمایش ارورها و کدهای خطای پی در پی و نامفهوم نیز ریشه در اختلالات برد پکیج دارد. در برخی از پکیج ها هم چراغ های خاصی وجود دارد که به هنگام نمایش ارورهای مرتبط با خرابی برد اصلی پکیج روشن می شوند. به هر حال مشکل هر چه که باشد به بهترین شکل ممکن در مرکز سخت افزار ایران قابل حل است.

برد معیوب پکیج را باید تعمیر کرد یا تعویض؟

برد پکیج از قطعات مختلفی چون رله، خازن، حسگرهای ریز و درشت و… ساخته شده است. در اکثر موارد خرابی برد با از کار افتادگی یک یا چند بخش تشکیل دهنده ی آن همراه می شود. عموما این دسته از اختلالات با یک تعویض قطعه برطرف خواهند شد. اما اگر به طور کلی کارایی برد از بین رفته باشد، تعویض برد ضرورت می یابد. در واقع زمانی تعویض برد اصلی پکیج الزامی است که نتوان به طور دقیق ایراد برد را شناسایی کرد. 

در این حالت باید از نمونه های اورجینال و سازگار با برند و مدل پکیج استفاده شود. فراموش نکنید که نمونه های نامرغوب و بی کیفیت مدت زیادی عمر نخواهند کرد. در نتیجه هزینه ی تعمیر و بازیابی پکیج افزایش چشم گیری خواهد داشت. خاطرنشان می نماییم که مرکز سخت افزار ایران پروسه ی تعویض برد اصلی پکیج را به طور حتم با نمونه ی اورجینال انجام می دهد. اصالت و کیفیت برد تعویض شده با گارانتی های معتبر قابل اثبات است.

تعمیر انواع پکیج با گارانتی

نمایندگی تعمیر پکیج یکی از پارت های مجزای مرکز سخت افزار ایران است. این نمایندگی یک مجموعه ی حرفه ای و فوق تخصصی است که انواع پکیج های موجود در بازار را در سطح کیفی بی نظیری سرویس و تعمیر می نماید. 

کارشناسان ما شما را در راستای ترمیم و برطرف سازی تمامی ایرادات ساختاری پکیج های مختلف یاری می سازند. توجه به پارامترهای استاندارد، انجام مراحل تعمیراتی در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی، راه اندازی سریع دوباره ی پکیج و ارائه ی گارانتی های معتبر برخی از ویژگی های بارز نمایندگی تعمیر پکیج است.

4/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.