اشتراک گذاری

تعمیرات لباسشویی

خدمات تعمیرات لباسشویی یکی از خدماتی است که در دنیای امروز بسیار مورد نیاز است. با توجه به استفاده مکرر و مدام از این این ماشین در زندگی های شهری و حتی روستایی، نیاز به تعمیرات تخصصی لباسشویی هر روز جدی تر و پر رنگ تر می شود. تقریبا می توان گفت که امروزه هیچ منزلی نیست که ماشین لباسشویی نداشته باشد. این دستگاه یکی از دستگاه های بسیار پر کاربردی است که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. همانند بسیاری دیگر از دستگاه های الکترونیکی، ماشین لباسشویی هم می تواند درگیر ایرادت و اختلالاتی شود. در واحد تعمیرات لباسشویی صفر تا صد مشکلات انواع لباسشویی ها در مدل ها و برند های مختلف عیب یابی و برطرف می شود.

تعمیرات لباسشویی

تعمیر موتور لباسشویی

تعمیر موتور لباسشویی یکی از خدمات واحد تعمیرات لباسشویی است. موتور از مهم‌ترین قطعات ماشین لباسشویی است. خرابی این بخش از دستگاه به معنای از کار افتادگی کل دستگاه است. پمپ نشدن آب و نچرخیدن ماشین، پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین، عدم چرخش لباس‌ها توسط ماشین لباسشویی، خشک نشدن لباس‌ها، بروز مشکل در هر چرخه و مشکلاتی از این دست را می توان از نشانه های خرابی موتور لباسشویی دانست. در صورت مشاهده هر یک از این نشانه‌ها توصیه می کنیم دستگاه را خاموش کرده، از برق بکشید و از کارشناسان واحد تعمیرات لباسشویی کمک بخواهید.

تعمیر خشک کن لباسشویی

تعمیر خشک کن لباسشویی نمونه ای دیگر از خدمات واحد تعمیرات لباسشویی است. سیستم خشک کن یکی از سیستم های بسیار کاربردی و مفیدی است که در تمام لباسشویی های مدرن وجود دارد. گاهی لباس های پرز دار باعث مسدود و بسته شدن راه پمپ خروجی آب می شوند و با خارج نشدن آب از دستگاه، لباس ها خیس باقی می مانند. گاهی نیز افتادن شیلنگ در پشت دستگاه باعث می شود که خشک کن لباسشویی از کار بیافتد؛ در هر صورت باید پس از عیب یابی دقیق و ریشه یابی اختلال نسبت به رفع آن اقدام کنیم. برای تعمیر خشک کن لباسشویی، دستگاه را از برق خارج کنید و از یک مرکز معتبر تعمیرات لباسشویی کمک بخواهید.

تعمیر بلبرینگ لباسشویی

منظور از تعمیر بلبرینگ لباسشویی در حقیقت تعویض آن است. تعویض بلبرینگ لباسشویی نمونه ای دیگر از خدمات واحد تعمیرات لباسشویی است. عوض کردن و جا زدن بلبرینگ های جدید بسیار سخت، پر زحمت و پیچیده است. برای این کار باید به یک مرکز معتبر تعمیرات لباسشویی مراجعه کنید تا هم از یک قطعه اصل و اورجینال برای دستگاه شما استفاده شود و هم تعمیرکار و تکنسین مربوطه در اجرای این عملیات سخت و پر پیچ و خم مهارت و تجربه لازم را داشته باشد.

تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی

تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی نمونه ای دیگر از خدمات متنوع و مفیدی است که توسط مرکز معتبر تعمیرات لباسشویی ارائه می شود. میکروسوئیچ یک سیستم ایمنی است که در ماشین های لباسشویی که درب آنها از جلو باز می شود، کاربرد دارد؛ مکانیسم قفل معمولا شامل چند میکروسوئیچ و معمولا یک سیم پیچ قفل کننده و بازکننده موتور واکس است. برای تعمیر این بخش از دستگاه به تجهیزات پیشرفته و مدرن نیاز است که در واحد تعمیرات لباسشویی فراهم است.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

همه این مشکلات و بسیاری دیگر از اختلالات ماشین لباس شویی در واحد معتبر تعمیرات لباسشویی شناسایی و برطرف می شود.

 • درب لباسشویی قفل شده و باز نمی شود
 • با شروع خشک کن ماشین لباسشویی صدای زیادی می دهد
 • تایمر لباسشویی خراب شده است
 • لاستیک درب لباسشویی خراب شده است
 • تسمه ماشین لباسشویی پاره شده است
 • کمک ماشین لباسشویی خراب شده است
 • لباس ها خوب شسته نمی شوند
 • دیگ لباسشویی نمی چرخد
 • لباسشویی روشن نمی شود
 • بدنه لباسشویی برق دارد
 • ماشین لباسشویی صدای بسیاری دارد و تکان های شدیدی دارد
 • درب لباسشویی بسته نمی شود
 • و …

نمایندگی مجاز لباسشویی

نمایندگی مجاز لباسشویی یک درگاه جامع و پیشرفته که به کمک مرکز سخت افزار ایرانراه اندازی شده است. در این نمایندگی تمام مدل های لباسشویی در برند ها مختلف عرضه می شود. نمایندگی مجاز لباسشویی در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات ماشین لباسشویی به صورت تخصصی و حرفه ای خدمات رسانی می کند. تمام سرویس ها و خدمات این نمایندگی همراه با گارانتی های معتبر و قانونی است. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و از جزئیات خدمات و تسهیلات متنوع این نمایندگی جامع و معتبر با خبر شوید.

Rate this post