جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر پکیج لورچ

گرم نشدن آب مصرفی یا رادیاتورها، افت فشار آب، ایجاد صداهای عجیب و غریب و عدم گردش آب، نشتی آب پکیج همه مشکلات کلافه کننده‌ای هستند که کاربران پکیج حداقل یک بار با آن مواجه شده‌اند. اگر پکیج شما نیز با مشکل روبه‌رو شده و شما را به دردسر انداخته است، ادامه این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب شما را با تمامی مشکلات رایج در پکیج لورچ آشنا کرده و بهترین مرکز تعمیر پکیج لورچ را به شما معرفی خواهیم کرد.

همه چیز درمورد تعمیر پکیج لورچ

تعمیر پکیج لورچ در محل

صرفه‌جویی در زمان و هزینه کاربر، نظارت و کنترل کاربر بر نحوه کار تعمیرکار از مهم‌ترین مزایای تعمیر پکیج در محل است. به همین دلیل نمایندگی تعمیر پکیج لورچ، خدمات تعمیر پکیج لورچ در محل را به کاربران این وسیله گرمایشی ارائه می‌دهد. درصورتی که شما هم تمایل دارید از سرویس تعمیر پکیج لورچ در محل بهره‌مند شوید، تنها کافیست با نمایندگی لورچ تماس بگیرید.

خدمات ویژه نمایندگی تعمیر پکیج لورچ

 • تعمیر مبدل حرارتی پکیج لورچ
 • تعمیر شیر برقی پکیج لورچ
 • تعمیر شیر گاز پکیج لورچ
 • تعمیر شیر پرکن پکیج لورچ
 • تعمیر فلومتر پکیج لورچ
 • تعمیر مبدل ثانویه پکیج لورچ
 • تعمیر ترموستات پکیج لورچ
 • تعمیر پکیج لورچ در محل
 • عیب‌یابی پکیج لورچ
 • رفع خطای پکیج لورچ
 • تعمیر پمپ پکیج لورچ
 • تعمیر برد پکیج لورچ
 • تعمیر پمپ سیرکولاسیون پکیج لورچ

مشکلات رایج در پکیج لورچ و عوامل بروز آن‌ها

عدم گردش آب

منشأ مشکل عدم گردش آب از پمپ سیرکولاسیون پکیج است. پمپ سیرکولاسیون وظیفه به چرخش درآوردن آب در مدار گرمایشی پکیج را برعهده دارد. بنابراین بروز هرگونه مشکلی در گردش آب پکیج نشان می‌دهد که این قطعه با مشکل روبه‌رو شده است. البته رایج‌ترین دلایل مشکل در گردش آب پکیج سوختن سیم‌پیچی، شکستن بوش‌های محور پمپ و سوختن خازن پمپ سیرکولاسیون است.

درصورتی که سیم‌پیچی پمپ سیرکولاسیون سوخته باشد یا بوش‌های محور این پمپ شکسته شده باشند باید پمپ سیرکولاسیون تعویض گردد. درصورتی که خازن پمپ سیرکولاسیون سوخته باشد تنها باید خود خازن تعویض گردد. مهندسین تعمیر پکیج لورچ پس از عیب‌یابی دقیق پمپ سیرکولاسیون و پیدا کردن مشکل اصلی آن به تعویض یا تعمیر پمپ سیرکولاسیون می‌پردازند.

نشتی آب

اکثر کاربران پکیج لورچ با مشکل نشتی آب مواجه شده‌اند و درنهایت به تعمیر پکیج لورچ تن داده‌اند اما دلیل اصلی نشتی آب در پکیج لورچ چیست؟ عوامل متعددی می‌تواند موجب نشتی آب در پکیج شود که شامل: شکستن هوزینگ پمپ سیرکولاسیون، پاراگی یا سوراخ شدن دیافراگم منبع انبساط، ترکیدگی بدنه منبع انبساط، سوراخ شدن مبدل تک منظوره حرارتی و سوراخ شدن لاین خارجی مبدل تک منظوره حرارتی می‌باشند.

توجه داشته باشید که اگر مشکل نشتی آب از هوزینگ پمپ سیرکولاسیون باشد، این قطعه باید تعویض گردد. اگر سوراخ شدن دیافراگم یا ترکیدگی منبع انبساط پکیج موجب نشتی آب شده باشد، منبع انبساط پکیج باید تعویض گردد. علاوه‌بر این اگر شاهد خطای E8 در پکیج لورچ بودید مطمئن باشید که نشتی آب از مبدل حرارتی پکیج است که باید تعویض گردد.

ایجاد صدا در پکیج لورچ با تغییر دور کم و زیاد

یکی دیگر از دلایل تعمیر پکیج لورچ که نشان می‌دهد محور یا پروانه پمپ سیرکولاسیون پکیج شکسته است، شنیده شدن صدا از پکیج است. البته اکثر اوقات چنین مشکلی هنگام تغییر دور کم و زیاد پکیج به وجود می‌آید. درصورتی که هر یک از مشکلات شکستگی محور یا پروانه پمپ موجب بروز این مشکل شده باشد، باید پمپ سیرکولاسیون تعویض گردد.

افت فشار آب

افت فشار آب یا به دلیل سوراخ شدن دیافراگم منبع انبساط پکیج است یا به دلیل کاهش فشار هوای منبع انبساط پکیج. سوراخ شدن دیافراگم این قطعه نیاز به تعویض منبع انبساط دارد. اگر کاهش فشار هوای منبع انبساط موجب افت فشار آب پکیج شده باشد، باید منبع انبساط را باد زد. بهتر است تعویض یا باد زدن منبع انبساط را به مهندسین تعمیر پکیج لورچ بسپارید.

گرم نشدن آب مصرفی و رادیاتورها

سوختن موتور شیر سه راهی پکیج یا عدم آب‌بندی مسیر رفت مدار گرمایش موجب گرم نشدن آب مصرفی و رادیاتورها می‌شود. در حالت اول باید موتور شیر سه راهی پکیج را تعویض کرد اما در حالت دوم با سرویس کردن شیر سه راهی پکیج این مشکل برطرف می‌شود.

هزینه تعمیر پکیج لورچ

هزینه تعمیر پکیج بستگی به قطعه ی مورد نظر و دستگاه دارد.بعضی قطعات نیاز به تعمیر دارند که در این صورت معمولا هزینه کمتر است.اما بعضی قطعات به دلیل فرسودگی یا خرابی کامل نیاز به تعویض دارند.برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

سرویس و تعمیرات پکیج

نصب، سرویس و تعمیرات پکیج از خدمات تخصصی واحدهای مرکز سخت‌افزار ایران است. مرکز سخت‌افزار ایران متناسب با هر یک از برندهای پکیج از واحدهای مستقلی برخوردار بوده که خدمات مذکور را به کاربران پکیج ارائه می‌دهند. بنابراین فرقی نمی‌کند که پکیج شما از چه مدل یا برندی باشد. شما می‌توانید به راحتی خدمات پکیج خود را از نمایندگی برند آن در مرکز سخت‌افزار ایران دریافت کنید.

3/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.