جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

رایج ترین ارورهای اپل آیدی

همان طور که می دانید، اپل آیدی یک کد منحصر به فرد برای دانلود برنامه های اپ استور و استفاده از قابلیت های گوناگون تبلت ها و آیفون های اپل است. حضور این کد یکی از ضرورت های اصلی بهره گیری از محصولات اپل می باشد. بنابراین ارورهای اپل آیدی می توانند سد راه بهره گیری شما از تبلت، اپل واچ و یا آیفون اپل قرار بگیرند. در ادامه شما را با مفهوم رایج ترین ارورهای مرتبط با apple id آشنا می سازیم. در صورت نیاز می توانید از خدمات مشاوره رایگان نمایندگی اپل بهره مند شوید.

رایج ترین ارورهای اپل آیدی

بررسی ارورهای اپل آیدی و چگونگی رفع آن ها

خطای This Apple ID is not Active

یکی از دردسرسازترین ارورهای اپل آیدی، خطای This Apple ID is not Active می باشد. این کد خطا کاملا اپل آیدی مورد نظر شما را غیرفعال می سازد. برای رفع حضور چنین اروری تنها راهی که وجود دارد، مراجعه به بخش پشتیبانی اپل است. با استفاده از پاسخ سوالات امنیتی می توان بار دیگر اپل آیدی مسدود شده را بازگرداند. این پروسه معمولا از عهده ی کاربر عادی خارج است. به نمایندگی تعمیر موبایل اپل مراجعه کنید و تا قدرت دانلود اپل آیدی بازگردانی شود.

خطای cannot connect to itunes store

خوشبختانه خطای cannot connect to itunes store ارتباط خاصی با مجموعه ی ارورهای اپل آیدی ندارد. تنها مشکلی که باعث پیدایش کد خطای cannot connect to itunes store می شود، عدم برقراری ارتباط اینترنتی با سرویس خدمت رسانی اپل است. این موضوع ریشه در تحریم های اپل دارد. می توانید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید و خطای cannot connect to itunes store را به سادگی از بین ببرید.

اگر میخوای رقبای اصلی اپل در صنعت فناوری رو بشناسی سریع کلیک کن

کد خطای 1009

یکی دیگر از رایج ترین ارورهای اپل آیدی کد خطای 1009 است. بسیاری از کاربران کشور عزیز ما مرتبا با این خطا مواجه می شوند. این خطا نیز به تحریم های اینترنت ایران ارتباط دارد. متأسفانه به دلیل قرارگیری کشور ایران در لیست سیاه کمپانی اپل ممکن است گاهی اوقات برای دسترسی به آیتونز با مشکلاتی روبه رو شوید. برای رفع کد خطای 1009 هم باید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید. البته می‌توانید طبق مراحل زیر کشور ثبت شده در اپل آیدی را تغییر دهید و کد خطای 1009 را برطرف سازید:

  • به تنظیمات بروید.
  • روی itunes & App stores کلیک کنید.
  • روی View Apple id بزنید.
  • نام کاربری اپل آیدی و رمز ورود آن را وارد کنید.
  • روی بخش کشور و منطقه کلیک کنید.
  • منطقه ای که می خواهید قرار بگیرید را انتخاب کنید.
  • بر روی Done ضربه بزنید.

کد خطای The Maximum number of free accounts

خطای The Maximum number of free accounts have been activated on this iphone  یکی دیگر از ارورهای اپل آیدی است که برای اطلاع رسانی در راستای محدودیت استفاده از یک اپل آیدی واحد نمایان می شود. به طور کلی از یک اپل آیدی مشخص حداکثر می تواند برای 3 دیواس مختلف استفاده کرد.

ارور Incorrect Apple Id or Password

ارور Incorrect Apple Id or Password ریشه در بی احتیاطی کاربر دارد. اگر رمز ورود به اپل آیدی را اشتباه وارد کرده باشید، ارور Incorrect Apple Id or Password ظهور می کند. البته گاهی اوقات ممکن است رمز ورود را تغییر داده و در دیواس مورد بحث آن را ثبت نکرده باشید. در چنین شرایطی نیز یک ناهماهنگی کلی رخ داده و محصول اپل ارور می دهد.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.