جستجو کردن
Close this search box.

گارانتی خدمات در مرکز سخت افزار ایران

یکی از مواردی که منجر به تمایز مرکز سخت افزار ایران از سایر مراکز مشابه شده است، ضمانت خدمات است. این مجموعه با برخورداری از 5 شعبه فعال در تهران و نیز راه اندازی شعب شهرستان، دارای چندین واحد تعمیراتی است. تمامی این واحدها به آخرین تجهیزات روز دنیا مجهز شده اند و مجرب ترین تکنسین های تعمیر دستگاه های الکتریکی در آنها فعالیت می کنند. حضور کارشناسان ارشد تعمیرات در این واحدها منجر شده که مراحل ترمیم هریک از دستگاه ها اعم از ماشین های اداری، رایانه و لپ تاپ، تعمیرات موبایل و تبلت، لوازم خانگی و … در نهایت صحت و درستی انجام شود.

همین مساله باعث شده که شاهد کمترین خطا و اشتباه در تعمیرات دستگاه ها از جمله تعمیر ماشین های اداری باشیم. گارانتی خدمات در مرکز سخت افزار ایران بدین معناست که هرگونه اشتباه احتمالی تا یک ماه قابل پیگیری خواهد بود. همکاران ما به اندازه ای از کیفیت بالای خدمات مطمئن هستند که تمامی خدمات ارائه شده را با ضمانت نامه معتبر همراه می کنند. به این ترتیب اگر ایرادی در نحوه تعمیر دستگاهتان وجود داشته باشد، می توانید آن را در یک بازه زمانی یک ماهه پیگیری کنید.

گارانتی

گارانتی معتبر، ضامن كیفیت كالاست

همانطور که در بخش قبل اشاره شد، مرکز سخت افزار ایران تمامی خدمات خود را با ضمانت نامه ای معتبر همراه می کند. تنها مراکزی اقدام به ارائه گارانتی می کنند که از کیفیت و صحت سرویس های ارائه شده کاملا مطمئن هستند. ما به تخصص و مهارت پرسنل خود اطمینان داریم و به همین دلیل هم احتمال وجود ایراد در روند تعمیرات را بسیار کم می دانیم. استفاده از تجهیزات پیشرفته و حضور تعمیرکاران دوره دیده و مجرب موجب شده که با اطمینان، خدمات و سرویس های خود را گارانتی کنیم.

اعتبار مرکز سخت افزار ایران نیز در سایه سالها تجربه در حوزه تعمیرات دستگاه های الکتریکی به دست آمده است. گفتنی است این مرکز کلیه مجوزهای لازم را از نهادها و سازمان های مربوطه دریافت کرده و به صورت مجاز فعالیت می کند. گارانتی معتبر، ضامن کیفیت خدمات است و ما با توجه به این اصل، اصالت، کیفیت و صحت تمامی سرویس های تعمیراتی مان را تضمین می کنیم.

Rate this page