جستجو کردن
Close this search box.

نمایندگی رسمی اپل

نمایندگی رسمی اپل تمام تلاش و امکانات خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه تعمیر و فروش به کاربران و علاقمندان این برند باشد. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد کاربران این برند در زمان خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نداشته باشد اما کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا خط بطلانی بر این باور کشیده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند.

کارشناسان ما در نمایندگی اپل با معرفی و عرضه هر محصول جدید از سوی کمپانی اپل به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و بازیابی مرتبط با هر دستگاه گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند.

نمایندگی رسمی اپل

نمایندگی تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون، از جمله تعمیرات تخصصی اپل سرویس می باشد. نمایندگی اپل در راستای تامین نیازهای کاربران گرامی، اقدام به راه اندازی کارگاهی جهت تعمیر محصولات اپل ازجمله؛ آیفون نموده است. از همین رو متخصصین و کارشناسان خبره را در تعمیرات آیفون به همکاری فراخوانده ایم. امروزه شاهد گسترش استفاده از محصولات اپل از جمله آیفون ها هستیم. از همین رونیاز به تعمیرات آیفون بیش از پیش احساس می شود.

آیفون ها گوشی های منحصر به فرد و با ویژگی های مخصوص هستند، یافتن تعمیرگاه و نمایندگی مجاز برای تعمیرات آن ها ضروری است. نمایندگی اپل سرویس، تعمیرگاه مجاز محصولات اپل در ایران می باشد که با بهره گیری از کادری مجرب و کاردان،  تعمیرات آیفون را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهد. به جرات می توان گفت: متخصصین اپل سرویس از برترین متخصصین تعمیر اپل هستند و تعمیرات تخصصی آیفون را به بهترین نحو و با دقت و مهارت انجام خواهند داد. سرعت همراه با دقت، تعهد همراه با مسئولیت پذیری و مشتری مداری از جمله اصلی ترین ویژگی های کارشناسان تعمیرات آیفون می باش

تعمیرات ایفون

نمایندگی تعمیرات مک بوک

تعمیرات مک بوک در نمایندگی اپل توسط مهندسین و متخصصین این مجموعه انجام می گردد. متاسفانه تعمیرگاه های معتبر که به تعمیرات مک بوک مسلط باشند، بسیار اندک هستند. از همین رو در صورت بروز مشکل در مک بوک ها، یافتن تعمیرگاه و نمایندگی مجاز برای تعمیرات آن ها دشوار است. اپل سرویس با تأسیس و راه اندازی کارگاه تعمیرات مک بوک، مهندسان و کارشناسان خبره را در زمینه ی تعمیرات این محصول اپل، بکار گرفته است.

کارشناسان اپل سرویس، دوره‌های تخصصی و عمومی را زیر نظر اساتید بین‌المللی گذرانده و با پشت سرگذاشتن آزمون‌های علمی و عملی موفق به کسب مدارک بین‌المللی گشته‌اند. نظر به اینکه، مک بوک ها همچون سایر محصولات اپل، هر روزه در حال پیشرفت هستند. مدیریت مرکز تعمیرات مک بوک به این آزمون‌ها اکتفا نکرده و به منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت، کارشناسان فعال در این مجموعه را ملزم به حضور در «دوره‌های تخصصی تعمیرات مک بوک» کرده است. این دوره ها، با حضور کارشناسان بین‌المللی و داخلی در سیکل های مختلف برگزار می‌گردند.

نمایندگی تعمیرات مک بوک

نمایندگی تعمیرات آی مک

باتوجه به ویژگی های منحصر به فرد آی مک، در واحد تعمیرات آی مک از متخصصینی بهره گرفته ایم که دانش و آگاهی کافی به تمامی قطعات این آل این وان اپل داشته و تعمیرات آی مک را با دقت، مهارت و تیزبینی انجام می دهند. مهم ترین نکته در تعمیرات آی مک توجه به تفاوت های این محصول با سایرآلین وان ها می باشد. ازین رو متخصصین تعمیرات سایر آلین وان ها، نمی توانند بدون داشتن دانش کافی نسبت به آی مک ها، تعمیرات آن را انجام دهند.

اپل سرویس، تعمیرگاه مجاز محصولات اپل بوده وبرای تعمیرات آی مک به صورت صحیح و اصولی از ابزارهای مخصوص جهت اسمبل و یا باز کردن قطعات استفاده می کند. همچنین برای عیب یابی مشکلات  آی مک در این مرکزاز دستگاه ها و اصول  خاصی استفاده می شود. در مرکز تعمیرات آی مک، علاوه بر این که عملیات تعمیر توسط تکنسین های حرفه ای انجام می گردد. برای  عیب یابی از دستگاه های مخصوص استفاده می شود، بدین ترتیب  میزان خطاها در زمان تعمیرات به صفر رسیده است.

منبع : نمایندگی اپل درایران

نمایندگی تعمیرات آی مک
Rate this page