جستجو کردن
Close this search box.

مشاوره و پاسخگویی به پرسش‌های مشتریان

مرکز سخت افزار ایران یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه تعمیر و بهسازی دستگاه های هوشمند خانگی، الکترونیکی، چاپ و ارتباطی است که با تلاشهای مستمر نیروهای متخصص و ماهر خویش موفق به ثبت رویکردی جدید در حوزه خدمت رسانی گشته است. مرکز سخت افزار ایران در تلاش است تا با ارائه خدمات تضمینی رضایت همیشگی کاربران و مشتریان خویش را کسب نماید و تمامی نیازهای آنان را رفع و مرتفع سازد.

در همین راستا، مرکز سخت افزار ایران پارت «مشاوره و پاسخگویی به پرسش‌های مشتریان» را راه‌اندازی کرده است تا بدین واسطه راهنما و پاسخگوی مشتریان خویش در حوزه‌های خرید، تعمیر و تعویض دستگاه‌هایی چون لپ تاپ، کامپیوتر، تبلت، تلفن همراه، لوازم خانگی، تجهیزات چاپ و … باشد. متقاضیان این سرویس می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وبسایت با کارشناسان بخش «مشاوره مرکز سخت افزار ایران» تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند.

مشاوره و پاسخگویی به پرسش‌های مشتریان

مرکز مشاوره سخت افزار ایران

مرکز مشاوره سخت افزار ایران، ارائه دهنده‌ی تخصصی‌ترین اطلاعات در موضوعات و زمینه‌های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری به متقاضیان است. افرادی که قصد خرید، فروش و یا تعمیر دستگاه‌های خویش را دارند، می‌توانند پیش از این کار با کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند. بدیهی است با توجه به حیطه کاری این مرکز، اطلاعات و راهنمایی‌های ارائه شده در حوزه‌های زیر خواهد بود:

 • ارائه تخصصی‌ترین اطلاعات در حوزه خرید، فروش و تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر
 • ارائه مشاوره و اطلاعات تخصصی درباره خرید، فروش و تعمیر انواع لوازم خانگی
 • تخصصی‌ترین راهنمایی‌ها و اطلاعات درباره خرید، فروش و تعمیر تجهیزات چاپ و اداری (اعم از پرینتر، فتوکپی، اسکنر و ….)
 • مشاوره و راهنمایی در حوزه تعمیر، فروش و خرید گجت های پرطرفدار (اعم از تبلت، موبایل، ساعت های هوشمند و …)
 • ارئه تخصصی‌ترین راهنمایی‌ها و اطلاعات در ارتباط با اجرا، ارتقاء، نگهداری و رفع عیب انواع شبکه ها و مراکز داده

تماس با مرکز مشاوره سخت افزار ایران

برای تماس با مرکز مشاوره سخت افزار ایران می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت اقدام نمایید. بدین منظور می‌توانید از طریق همین وبسایت، به بخش «تماس با ما» رفته و از طریق شما‌ره‌های تماس درج شده در وبسایت، با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید. این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی شما خواهند بود و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

در صورتی که به هر دلیل نیاز به حضور در مرکز سخت افزار ایران داشته باشید، توصیه می‌شود، آدرس شعب ما را بررسی کرده و به نزدیک‌ترین شعبه مراجعه کنید. در حال حاضر، مرکز سخت افزار ایران، دارای 5 شعبه در شهر تهران و یک شعبه در کرج است.

پاسخگویی به پرسش‌های مشتریان

در بخش زیر به برخی از پرسش‌هایی اشاره می‌شود که شما می‌توانید از طریق تماس با «مرکز مشاوره سخت افزار ایران» پاسخ آنها را دریافت نمایید.

 • لپ تاپ (تبلت، موبایل و ….) من در بخش صفحه نمایش (یا ویبره، فلت، باتری و …) دچار خرابی شده است، آیا امکان تعمیر آن وجود دارد؟
 • آیا امکان تعویض باتری موبایل من (یا باتری تبلت، لپ تاپ و ….) وجود دارد؟ آیا نمونه اورجینال باتری دستگاه من در مرکز سخت افزار ایران موجود است؟
 • با توجه به شرایط کاری (دانشجو، کارمند، تاجر، پزشک و ..) چه نوع لپ تاپی برای من مناسب است؟
 • دلیل خرابی دستگاه مورد استفاده من (اعم از لپ تاپ، تبلت و …، لوازم خانگی نظیر لباسشویی، ظرفشویی و ….، تجهیزات اداری نظیر پرینتر، کپی و …) چیست؟ آیا امکان تعمیر آن وجود دارد؟
 • هزینه تعمیر دستگاه من چقدر است؟ آیا نیاز به تعویض قطعه است؟
 • برای خرید لپ تاپ، خرید پرینتر، خرید کپی، خرید تبلت، خرید لوازم خانگی و … توجه به چه مواردی ضروری است؟
 • در میان برندهای موجود، دستگاه‌های کدام برند از لوازم خانگی دیرتر خراب می‌شوند و از کیفیت بالاتری برخوردارند؟
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه، آیا قطعه اورجینال در انبار مرکز سخت افزار ایران موجود است؟

مشاوره در مرکز سخت افزار ایران

موفقیت در یک کسب و کار، ابتدا نیازمند اندیشه خلاقانه و دانش فراگیر راجع به آن کسب و کار، سپس گردش صحیح کارها بر طبق آن اندیشه و دانش است. تفکر رو به جلو و توانایی حل مشکلات مختلف و به روز بودن دائمی اندیشه و دانش کسب و کار نیز برای ادامه روند موفقیت لازم است.

ما به مدیران کسب و کار کمک می کنیم تا تفکرات ایده آل را به صورت کاربردی در کسب و کار خود عملیاتی کنند و با استفاده از تکنولوژی روز ، به بهترین شکل کسب و کار خود را سامان دهند.

آیا به دنبال کسب و کار جدید در زمینه سخت افزار هستید ؟ ؟ ؟

آیا قصد خرید یک تبلت، لپ تاپ و یا یک کامپیوتر جدید دارید ؟ ؟ ؟

دستگاه شما با مشکل مواجه شده است ؟ ؟ ؟

قطعات کامپیوتر شما به درستی کار نمی کند ؟ ؟ ؟

با ما مشورت کنید !!!

Rate this page